Patobulinkite parodas naudodami nuotraukų portalą: QR kodai, antraštės, PDF/CSV eksportas

Parodos

Nesudėtingas parodos pertvarkymas į pardavimą

QR kodų ir antraščių generatorius

Parodykite "Saal Digital" atspausdintus darbus fizinėje galerijoje ar studijoje, o lankytojams suteikite galimybę nuskaityti QR kodą ir užsisakyti kopijas tiesiai iš nuotraukų portalo. Ši funkcija leidžia sukurti antraštę su autoriaus vardu, paveikslėlio pavadinimu ir aprašymu kartu su QR kodu, kuris veda tiesiai į internetinės galerijos paveikslėlį, paruoštą įsigyti. Be vargo įveikite atotrūkį tarp fizinio eksponavimo ir skaitmeninio pardavimo.

PDF ir CSV eksportas

Užtikrinkite, kad galerijos lankytojai galėtų lengvai nuskaityti ir užsisakyti eksponuojamus darbus, eksportuodami antraštes su QR kodais į PDF formatą, paruoštas spausdinti ir dėti šalia meno kūrinių. Jei mūsų antraščių dizaino parinktys netenkina jūsų poreikių, CSV eksporto parinktis leidžia pritaikyti antraštes ir QR kodus naudojant išorinę programinę įrangą, taip suteikiant visišką kontrolę, kaip pateikti savo pardavimo trigerius šalia eksponuojamų kūrinių.

Pradėkime kelionę

Naršykite "Saal" nuotraukų portalą: lengvai kurkite galerijas, projektus ir parduokite nuotraukas. Nemokamai užsiregistruokite ir savarankiškai tyrinėkite arba užsisakykite demonstracinę versiją, kad gautumėte jūsų darbo eigai pritaikytą apžvalgą. Pradėkite kurti savo skaitmeninę vitriną dabar!