Kurkite ir parduokite projektus "Photo Portal": Sukurkite nuotraukų knygas, kalendorius

Projektai

Sukurtų produktų galia

Koliažas ir kelių vaizdų dizainas

Kurkite unikalius projektus, naudodami savo nuotraukas, kad sukurtumėte įspūdingus koliažus ar kelių vaizdų kompozicijas. Ši funkcija leidžia pasiūlyti įvairesnių produktų, nes galite pardavinėti dizainus, į kuriuos įtraukti keli vaizdai vienu meniniu formatu.

Nuotraukų knygos, kalendoriai ir dar daugiau

Išplėskite savo produktų pasiūlą naudodami didelės vertės pritaikomus projektus, tokius kaip nuotraukų knygos ir kalendoriai. Šie gaminiai suteikia klientams asmeniškesnių ir įsimintinesnių galimybių, neapsiribojant standartiniais spaudiniais ir įtraukiant jūsų kūrybinį dizainą bei kompiliaciją.

Dubliuoti ir konvertuoti

Supaprastinkite projektų kūrimo procesą dubliuodami esamus projektus arba konvertuodami juos į kitus formatus. Šis lankstumas yra neįkainojamas kuriant variantus, į kuriuos įtraukiami pageidaujami pakeitimai, pvz., kiti dydžiai ar apdaila. Nesvarbu, ar norite pakartoti sėkmingą projektą, skirtą kitai produktų linijai, ar pakoreguoti projektą, kad jis atitiktų konkrečius kliento poreikius, dublikavimo ir konvertavimo funkcijos supaprastina procesą, užtikrindamos, kad galėsite veiksmingai patenkinti įvairius pageidavimus, kiekvieną kartą nepradėdami nuo nulio.

Pridėti į galerijas

Sklandžiai integruokite pasirinktinius projektus į galerijas kartu su atskirais vaizdais. Taip klientai galės peržiūrėti ir įsigyti jūsų unikalias fotoknygas, kalendorius ar koliažus tiesiai tame pačiame puslapyje, kuriame peržiūri kitus jūsų fotografijos darbus.

Dalinkitės savo projektais

Ši funkcija pakeičia fotografų bendradarbiavimo su klientais dėl projektų būdą. Užuot siuntę elektroninius laiškus ir organizavę daug laiko reikalaujančius susitikimus, bendrinkite savo nuotraukų projektus, pvz., nuotraukų knygas ar kalendorius, tiesiogiai, kad klientas galėtų gauti grįžtamąjį ryšį. Klientai gali lengvai palikti komentarus ir siūlyti pakeitimus arba išreikšti savo pageidavimus pačiame projekte. Sutaupykite brangaus laiko ir veiksmingiau įtraukite klientus, kad kiekvienas projektas būtų sėkmingas bendradarbiaujant.

Specialios sąlygos

Planuojate projektą, kurį reikia parduoti didesniais kiekiais? Mūsų platforma prisitaiko prie jūsų poreikio parduoti didelius kiekius ir siūlo individualius pasiūlymus, kai siekiate parduoti ne mažiau kaip penkis vienetus vienam projektui. Keliaukite į konkretaus projekto, kurį planuojate parduoti dideliais kiekiais, svetainę Pardavimo nustatymai. Šiuose nustatymuose rasite Prašymas dėl specialių sąlygų mygtuką, skirtą būtent šiam tikslui. Naudokitės šia funkcija, kad optimizuotumėte savo pardavimo strategiją didesnės apimties projektams.

Pradėkime kelionę

Naršykite "Saal" nuotraukų portalą: lengvai kurkite galerijas, projektus ir parduokite nuotraukas. Nemokamai užsiregistruokite ir savarankiškai tyrinėkite arba užsisakykite demonstracinę versiją, kad gautumėte jūsų darbo eigai pritaikytą apžvalgą. Pradėkite kurti savo skaitmeninę vitriną dabar!