Dinaminiai projektai ir šablonai masiniam pritaikymui | Nuotraukų portalas

Šablonai ir dinaminiai projektai

Lengvas masinis projekto pritaikymas

Vietos ženklai

Vietoj žymenų galima pritaikyti dizainą, naudojant tiek standartinius, tiek pasirinktinius laukus, kuriuos lengva užpildyti naudojant CSV arba "Excel" duomenis. Šablonuose jūsų klientai šias vietos žymes suasmenina tiesiogiai dizaino sąsajoje, tvarkydami užsakymą ir mokėjimą. Tuo tarpu dinaminiuose projektuose galite įvesti dinaminį turinį iš "Excel" sąrašo, todėl paprasta masiškai kurti personalizuotus užsakymus. Standartiniai laukai paprastai apima vardus ir adresus, o pasirinktiniai laukai gali būti bet kokie jūsų apibrėžti laukai, palengvinantys unikalius projekto rezultatus kiekvienam klientui.

Kelių adresų pildymas

Ši funkcija supaprastina dinaminių projektų procesą, nes leidžia platinti individualizuotas projektų kopijas konkrečiais adresais. Įkėlę CSV failą su siuntimo informacija, galite užtikrinti, kad kiekviena unikaliai pritaikyta spaudinio kopija veiksmingai pasiektų numatytą gavėją, o tai puikiai tinka plačiai platinant individualizuotus fotografijos produktus.

Masinis projekto kūrimas

Masinis projektų kūrimas yra kertinis dinaminių projektų elementas, leidžiantis sukurti daugybę projektų kopijų su unikaliais duomenimis iš "Excel" arba CSV. Tai idealiai tinka tokiems elementams, kaip vestuvių kvietimai, personalizuoti su kiekvieno svečio vardu, supaprastinant kūrimo procesą, automatizuojant personalizavimą ir platinimą.

Kūrėjas ir priėmėjas (netrukus)

Ši funkcija yra labai svarbus šablonų aspektas, leidžiantis sukurti projekto šabloną su fiksuotais ir pritaikomais elementais. Dizaineriai (kūrėjai) sukuria šabloną su prekės ženklo elementais ir vietomis, kurias kiti (priimantieji) gali užpildyti asmeniniu turiniu. Tai ypač naudinga įmonėms, norinčioms siūlyti firmines prekes, kurias klientai gali personalizuoti, taip pagerinant klientų patirtį su individualiais produktais.

CSV duomenų įkėlimas

Įkelkite struktūrizuotus duomenis iš "Excel" ar skaičiuoklės ir naudokite juos dinamiškuose projektuose, palengvindami masinį nuotraukų produktų pritaikymą. Ši funkcija padeda sutaupyti daug laiko, nes automatizuoja kiekvieno projekto egzemplioriaus suasmeninimą unikaliomis detalėmis, pavyzdžiui, vardais vestuvių kvietimuose ar padėkos atvirukuose.

Peržiūra

Įkėlus duomenis, ši funkcija suteikia galimybę atlikti išsamią visų sukurtų projekto kopijų peržiūrą. Tai labai svarbu siekiant užtikrinti, kad kiekviena kopija atitiktų dizaino ir teksto ilgio reikalavimus, ir suteikti galutinę patikrą prieš pradedant masinį kūrimą ir platinimą. Šis žingsnis užtikrina, kad galutinis produktas puikiai atitiktų jūsų ir jūsų klientų lūkesčius.

Pradėkime kelionę

Naršykite "Saal" nuotraukų portalą: lengvai kurkite galerijas, projektus ir parduokite nuotraukas. Nemokamai užsiregistruokite ir savarankiškai tyrinėkite arba užsisakykite demonstracinę versiją, kad gautumėte jūsų darbo eigai pritaikytą apžvalgą. Pradėkite kurti savo skaitmeninę vitriną dabar!