Saugus fotografijos pardavimas: Slaptažodžiai, vandens ženklai, autorių teisės | Nuotraukų portalas

Saugumas ir privatumas

Kūrybinio darbo apsauga

Slaptažodžiai

Suteikite savo klientams papildomą saugumo lygį apsaugodami atskiras galerijas ar projektus slaptažodžiu. Tiesiog bendrinimo nustatymuose nustatykite unikalų slaptažodį ir bendrinkite jį su klientais, kad gautumėte išskirtinę prieigą. Ši funkcija užtikrina, kad tik numatyti gavėjai galės peržiūrėti arba įsigyti iš jūsų galerijos.

Paskyros registracija

Padidinkite galerijos ar projekto saugumą reikalaudami, kad norint gauti prieigą prie jos, reikia užsiregistruoti naudotoją. Šis procesas užtikrina, kad naudotojai sutinka su privatumo politika, atitinka BDAR reikalavimus ir saugiai valdo prieigą. Užsiregistravę naudotojai susikuria savo prisijungimo duomenis, todėl užtikrinama sklandi ir saugi naršymo patirtis, taip pat suteikiama galimybė didinti potencialių klientų bazę (kontaktus ir kontaktų grupes) atsižvelgiant į privatumą.

Vandens ženklai

Apsaugokite savo vaizdus pritaikomais vandens ženklais, kad jie liktų jūsų nuosavybe, kol bus nupirkti. Galite rinktis paprastus tekstinius vandens ženklus su įvairiais šriftais ir spalvomis arba pasirinkti vaizdo vandens ženklą, pvz., savo logotipą. Ši funkcija apsaugo jūsų darbą ir sulaiko nuo neteisėto naudojimo.

Autorių teisių apsauga

Pasilikite visas savo nuotraukų autorių teises, nepriklausomai nuo to, kaip jomis dalijamasi ar jos parduodamos mūsų platformoje. Kadangi esame fotografams skirta galerijos ir parduotuvės sistema, gerbiame jūsų intelektinės nuosavybės teises ir užtikriname, kad išlaikytumėte savo darbų nuosavybę ir kontrolę.

Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) laikymasis

Pirmenybę teikiame jūsų duomenų saugumui - šifruojame ir saugome jūsų duomenis Vokietijoje, laikydamiesi Europos įstatymų. Mūsų platforma veikia pagal griežtą duomenų tvarkymo sutartį, kurioje mes veikiame kaip duomenų tvarkytojas, o jūs - kaip duomenų valdytojas, taip užtikrinant atitiktį BDAR. Įgyvendiname patikimas technines ir organizacines asmens duomenų apsaugos priemones, reikalaudami galutinių naudotojų sutikimo rinkti ir bendrinti duomenis, išsamiai aprašytas mūsų privatumo politikoje.

Pradėkime kelionę

Naršykite "Saal" nuotraukų portalą: lengvai kurkite galerijas, projektus ir parduokite nuotraukas. Nemokamai užsiregistruokite ir savarankiškai tyrinėkite arba užsisakykite demonstracinę versiją, kad gautumėte jūsų darbo eigai pritaikytą apžvalgą. Pradėkite kurti savo skaitmeninę vitriną dabar!