Užsakymų valdymas: Patvirtinimai, atsiskaitymai ir kitos nemokamos funkcijos

Užsakymų valdymas

Supaprastintas užsakymų stebėjimas ir kontrolė

Užsakymų valdymas

Gaukite išsamią informaciją apie visus užsakymus, įskaitant svarbiausius duomenis, pvz., užsakymų datas, numerius, informaciją apie klientus, bendras sumas ir pelną. Ši funkcija leidžia efektyviai sekti ir valdyti kiekvieną sandorį, pateikia aiškią pardavimų veiklos apžvalgą ir užtikrina, kad būsite informuoti apie klientų pirkinių būklę ir detales.

Rankinis patvirtinimas (neprivaloma)

Peržiūrėkite ir patvirtinkite kiekvieną užsakymą prieš jį išsiunčiant į gamybą. Šis rankinio tvirtinimo procesas suteikia jums teisę užtikrinti, kad kiekvienas užsakymas atitiktų jūsų standartus, suteikia galutinę kokybės patikrą, užtikrina klientų pasitenkinimą ir išlaiko aukštos kokybės produkciją.

Atsiskaitymų sąrašas

Naudodamiesi atsiskaitymų sąrašu, kuriame pateikiama mėnesio apibendrinta jūsų pajamų apžvalga, lengvai naršykite savo finansinius duomenis. Kiekviename atsiskaitymų sąraše pateikiama išsami informacija apie jūsų galerijose pateiktus užsakymus, įskaitant gautą pelną. Išmokos mokamos kito mėnesio 15 d.

Pakeisti vaizdus (neprivaloma)

Optimizuokite savo darbo eigą pirmiausia įkeldami neredaguotus ir (arba) mažos raiškos vaizdus kaip peržiūrą. Gavę užsakymą, prieš pateikdami užsakymą paprašysite pakeisti vaizdus. Taip galėsite taupyti saugojimo vietą arba redaguoti tik tuos vaizdus, kuriuos užsako klientas. Taip galėsite pasiūlyti puikios kokybės gaminius.

CSV eksportas

Lengvai eksportuokite užsakymus ir kontaktų sąrašus į CSV formatą, kad galėtumėte lengvai integruoti su kitomis sistemomis arba atlikti išsamią analizę naudodamiesi skaičiuoklės programine įranga. Ši funkcija pagerina jūsų galimybes organizuoti, analizuoti ir naudoti duomenis už platformos ribų, suteikia lankstumo valdant ir interpretuojant verslo informaciją.

Tiesioginis pristatymas arba atsiėmimas parduotuvėje

Pasirinkite savo verslui tinkamiausią pristatymo būdą - tiesioginį pristatymą kliento adresu arba atsiėmimą savo studijoje. Šis lankstumas leidžia užsakymams suteikti asmeninį aspektą, galbūt juos perpakuoti, kad jie būtų firminiai, arba tiesiog supaprastinti platinimo procesą, kad jis atitiktų jūsų veiklos poreikius.

Pradėkime kelionę

Naršykite "Saal" nuotraukų portalą: lengvai kurkite galerijas, projektus ir parduokite nuotraukas. Nemokamai užsiregistruokite ir savarankiškai tyrinėkite arba užsisakykite demonstracinę versiją, kad gautumėte jūsų darbo eigai pritaikytą apžvalgą. Pradėkite kurti savo skaitmeninę vitriną dabar!