Ką parduoti nuotraukų portale: Produktų rinkiniai, nuotraukų knygos, atspaudai...

Parduokite daugiau su aukštos kokybės nuotraukų produktais

Atraskite daugybę aukštos kokybės nuotraukų produktų, kuriuos galite pasiūlyti savo galerijose. Mes, "Saal Digital", esame "viskas viename" galerijų sistema ir aukštos kokybės laboratorija, todėl užtikriname, kad jūsų klientai gautų tik tai, kas geriausia. Mes rūpinamės gamyba, pakavimu ir siuntimu - nuo apčiuopiamų nuotraukų atspaudų ir fotoknygų iki skaitmeninių atsisiuntimų ir kuruojamų produktų rinkinių, užtikrindami nuolatinę kokybę. Ištirkite galimybes ir apibrėžkite savo "Saal" pasiūlymus!

Parduokite daugiau su aukštos kokybės nuotraukų produktais

Failų atsisiuntimai

Padidinkite savo uždarbį, siūlydami failų atsisiuntimus tiesiogiai per galeriją. Vienu spustelėjimu parduokite atskirus įvairios skiriamosios gebos paveikslėlius arba visas galerijas. Nustatykite savo kainas - kiekvienas centas atitenka tiesiai jums, be jokių komisinių mokesčių. Netgi tiesioginiams sandoriams už platformos ribų siūlykite momentinius atsisiuntimus be papildomo apmokėjimo, kad būtų patogu jums ir jūsų klientams.

Produktų rinkiniai

Sukurkite unikalius produktų rinkinius, atitinkančius jūsų klientų poreikius, derindami fizinius nuotraukų produktus ir skaitmeninius atsisiuntimus. Siūlykite pasirinktinius fizinių produktų paketus, į kuriuos galima įtraukti pasirinktą skaitmeninių atsisiuntimų skaičių arba suteikti prieigą prie visos galerijos, kad klientai galėtų lanksčiai pasirinkti tobulą atminimo rinkinį.

Nuotraukų knygos

Kurkite ir dalinkitės individualiais fotoknygų projektais, pritaikytais jūsų fotosesijoms, kuriuos galima išleisti įvairiais formatais ir popieriumi. Rinkitės iš mūsų standartinių arba profesionalių linijų su išskirtiniais viršeliais ir elegantiškomis dovanų dėžutėmis, kad galėtumėte rafinuotai pristatyti savo darbus. Įtraukite juos į galerijas ir pogalerijas.

Sienų menas

Leiskite savo klientams paversti savo mėgstamiausias akimirkas akį traukiančiais sienų meno kūriniais. Savo galerijoje siūlykite rinktis tokius paviršius kaip standartinis ar šlifuotas metalas, akrilas, PVC ar drobė. Pasirinkite pateikti tokias galimybes, kaip tvirtinimas ant sienos, rėmai ar medinės pakabos, kad klientai galėtų individualizuoti savo erdvę naudodami aukštos kokybės ir patvarius meno kūrinių atspaudus.

Spausdina

Suteikite klientams galimybę rinktis nuotraukų atspaudus - nuo klasikinės blizgios, matinės ar šilkinės apdailos iki kūrybiškų variantų, pavyzdžiui, "RetroPrints", lipdukų, magnetų ar akrilo ekranų. Pasirinkite formatus ir apdailą, kuriuos siūlysite savo galerijose, ir visiškai kontroliuokite spausdinimo produktų asortimentą ir kainas.

Plakatai / vaizduojamasis menas

Siūlykite didelius spaudinius iš klasikinio blizgaus, matinio ar šilkinio tikro fotopopieriaus arba rinkitės meninį "Hahnemühle FineArt" popierių savo galerijoms. Įtraukite rėmelių ir medinių pakabų parinktis, kad pagerintumėte pristatymą ir padidintumėte vertę. Gaminius galima parduoti kaip paprastus nuotraukų atspaudus arba kurti kaip užsakomuosius projektus su konkrečiomis kainomis, taip padidinant savo pasiūlos universalumą.

Kortelės

Kurkite asmeninius atvirukų projektus, puikiai tinkančius pranešimams apie kūdikius, vestuves, komuniją ar šventinius sveikinimus. Naudodami lengvai naudojamas dizaino linijas, pritaikytas kiekvienai temai, unikalų projektą sukursite greitai ir paprastai. Pasiūlykite šiuos ypatingus akcentus savo klientams, kad jie galėtų pasidalyti džiugiomis progomis su gražiai sukurtomis kortelėmis.

Nuotraukų dovanos

Suteikite savo klientams galimybę atgaivinti savo brangius prisiminimus, pasirinkę įvairias nuotraukų dovanas. Nuo puodelių ir dėlionių iki pirkinių maišelių ir durų kilimėlių - iš mūsų plataus asortimento kiekvienas ras kažką sau. Tai puiki galimybė išplėsti savo produktų pasiūlą ir suteikti klientams asmeninių daiktų, kuriais jie galės džiaugtis patys arba dalytis su draugais ir šeimos nariais kaip rūpestingomis dovanomis.

Nuotraukų kalendoriai

Specialias fotosesijas paverskite metų trukmės prisiminimais, naudodami pagal užsakymą sukurtus nuotraukų kalendorių projektus. Nesvarbu, ar tai būtų sieniniai, staliniai, ar šeimos kalendoriai, mūsų patogūs projektavimo įrankiai, įvairūs datų lentelių dizainai ir popieriaus parinktys leidžia jums pritaikyti kiekvieną kalendorių pagal kliento poreikius. Kalendorių siūlymas - tai sezoninė galimybė sukurti pridėtinę vertę ir išlaikyti klientų susidomėjimą savo darbu visus metus.

Gaukite 35 % off kaip profesionalas

Užsisakykite profesionalo paskyrą ir gaukite 35 % nuolaidą nuo "Saal Digital" kainoraščio kainos visiems nuotraukų produktų pardavimams per jūsų galerijas. Jokių mokesčių, jokių galiojimo terminų ir automatinis nuolaidos taikymas užsiregistravus.