Naršykite mūsų pagalbos centrą ir DUK | Saal Photo Portal

Gaukite reikiamą paramą

Nesvarbu, ar ieškote greitų atsakymų mūsų DUK, išsamių patarimų mūsų pagalbos centre, ar asmeninės pagalbos per mūsų kontaktinę formą, esame čia, kad užtikrintume sklandžią ir sėkmingą jūsų patirtį naudojant nuotraukų portalą.

Gaukite reikiamą paramą

DUK - Dažniausiai užduodami klausimai

Kas gali naudotis nuotraukų portalu?

Nuotraukų portalas skirtas fotografams, dizaineriams, skaitmeniniams menininkams ir įmonėms, siekiančioms skaitmenizuoti savo paslaugas, kad būtų galima naudotis internetinėmis galerijomis ir užsakymais, kurie padidintų pajamas. Jame siūlomos rinkodaros automatizavimo priemonės ir specializuotos darbo eigos fotografams, didinančios produktyvumą. Be to, ji tarnauja kaip saugojimo ir dalijimosi platforma, skirta klientų atsiliepimams rinkti. Platforma pritaikyta įvairiems naudojimo atvejams.

Kokias fotografijos įmones palaikote?

Mūsų įrankis idealiai tinka studijinei fotografijai, portretams, vestuvėms, šeimos, kūdikių, iliustracijų, kraštovaizdžio, kelionių ir kt. fotografijai. Siūlome specialias darbo eigas, pavyzdžiui, nuotraukų užduotis ir QR kodų galerijas, kad automatizuotume nuotraukų rūšiavimą atliekant didelės apimties fotografijos darbus, pavyzdžiui, fotografuojant ikimokyklinio amžiaus vaikus ir mokyklas, sporto renginius, renginius ir koncertus.

Ar galerijos gali būti apsaugotos nuo konkretaus naudotojo prieigos?

Taip, prieigą prie galerijos galite apsaugoti trimis būdais: reikalauti naudotojo registracijos ir prisijungimo, apsaugoti galerijas slaptažodžiu arba pateikti tiesioginę nuorodą su konkrečiu kodu, kad naudotojas galėtų naudotis tik galerija.

Kaip vyksta išmokos ir ar gausiu sąskaitą faktūrą?

Atsiskaitymų skyriuje matysite išsamias mėnesio užsakymų, pajamų ir pelno suvestines. Mėnesio viduryje išrašome sąskaitą faktūrą, kurioje atsispindi jūsų pelnas ir kuri automatiškai pervedama į jūsų pasirinktą mokėjimo būdą - banko sąskaitą arba "PayPal".

Kaip sąskaitos išrašomos galutiniam klientui?

Mes išrašome sąskaitas, įskaitant sąskaitų faktūrų pritaikymą su jūsų logotipu, ir tvarkome mokėjimų apdorojimą, kad jums nereikėtų mokėti mokesčių. Galutiniam klientui automatiškai siunčiamos sąskaitos faktūros su siuntimo patvirtinimu.

Ar galiu parduoti atsisiunčiamus failus?

Taip, mes palaikome įvairių rezoliucijų failų atsisiuntimus, kurie gali būti įtraukti į produktų rinkinius arba į visą galerijos atsisiuntimo paketą, o visos pajamos už atsisiuntimus atitenka tiesiogiai jums.

Koks yra įprastas siuntimo laikas ir kas už jį moka?

Siuntimo laikas skiriasi, paprastai daugelyje šalių jis trunka apie savaitę, konkrečią informaciją apie kiekvieną šalį rasite mūsų svetainėje. Paprastai siuntimo išlaidas apmoka galutinis klientas, tačiau "Saal Prio" klientai ir jų klientai gali naudotis nemokamu siuntimu, jei užsakymai viršija 10 €.

Ar nuotraukų portalo naudojimas tikrai nemokamas?

Taip, už naudojimąsi nuotraukų portalo technologija nereikia mokėti jokių mokesčių, be to, siūlome nemokamą debesų saugyklos planą. Išlaidos patiriamos tik tada, kai galutiniai klientai užsako nuotraukų produktus, o visos pajamos už atsisiuntimus lieka jums.

Ar po tam tikro laikotarpio ištrinsite galerijas ir projektus?

Ne, mes neištriname jūsų duomenų tol, kol turite aktyvų planą su mumis, panašiai kaip ir kiti rinkoje esantys debesų saugyklos sprendimai.

Kaip elgiatės su BDAR ir saugumu?

Jūsų duomenys šifruojami ir saugiai saugomi Vokietijoje, laikantis Europos įstatymų. Pateikiame duomenų tvarkymo sutartį, kurioje išsamiai aprašytos mūsų asmens duomenų tvarkymo procedūros ir saugumo priemonės, kurias taikome duomenų apsaugai užtikrinti.

Pagalbos centras: Visų funkcijų instrukcijos ir patarimai

Pagalbos centre rasite išsamias instrukcijas ir praktinius patarimus apie visas mūsų funkcijas. Nesvarbu, ar esate naujokas, ar patyręs, mūsų išsamios žingsnis po žingsnio instrukcijos padės jums kiekviename žingsnyje.

Susisiekite su palaikymo tarnybacheck
Jūsų kontaktiniai duomenys sėkmingai pateikti. Dėkojame už pranešimą.

Gaukite 35 % off kaip profesionalas

Užsisakykite profesionalo paskyrą ir gaukite 35 % nuolaidą nuo "Saal Digital" kainoraščio kainos visiems nuotraukų produktų pardavimams per jūsų galerijas. Jokių mokesčių, jokių galiojimo terminų ir automatinis nuolaidos taikymas užsiregistravus.