Naudokite nuotraukų portalą savo vestuvių fotografijai

Vestuvių fotografija

Su "Saal" nuotraukų portalu

Organizuokite nuotraukų sesijų vaizdus į neribotas galerijas ir pogalerijas. Mūsų platformoje galite pristatyti gražiai sukurtus parduodamus nuotraukų gaminius. Supaprastinkite nuotraukų atrankos procesą naudodami mūsų atsiliepimų ir komentarų funkcijas. Pradėkite nerizikuodami, nes nemokate jokių komisinių mokesčių ir naudojate 10 GB nemokamos saugyklos!

Vestuvių fotografija

Pritaikyta jūsų darbo eigai

Kad ir kokie būtų jūsų galerijos, projekto ar darbo eigos poreikiai, turime sprendimus, kurie juos visus patenkins.

Profesionali nuolaida

Mėgaukitės 35 % nuolaida mūsų laboratorijoje pagamintiems fotoproduktams, parduodamiems tiesiogiai jūsų klientams.

Jūsų įvykdymo partneris

Mes rūpinamės mokėjimų apdorojimu, sąskaitų išrašymu, el. pašto srautais, gamyba, siuntimu ir klientų aptarnavimu.

Visos pajamos iš atsisiuntimų

Pasilikite visą pelną iš skaitmeninių atsisiuntimų, parduotų per galerijas, be jokių komisinių mokesčių.

Jokių komisinių

Pasilikite 100 % pelno, gauto pardavus nuotraukų produktus ir atsisiuntimus.

Kaip tai veikia

  • Galerijos kūrimas: Lengvai sudėliokite nuotraukas į pagrindines ir papildomas galerijas
  • Projekto įtraukimas: Įtraukite projektus, pvz., nuotraukų knygas su dovanų dėžutėmis
  • Įtraukite grįžtamąjį ryšį: Įjunkite grįžtamąjį ryšį, kad galėtumėte efektyviai atrinkti nuotraukas
  • Kainos ir pasiūlymai: Kainoraštis produktų pardavimui su apibrėžtomis pelno maržomis
  • Paketiniai pasiūlymai: Sukurkite produktų rinkinius, derindami atspaudus ir atsisiuntimus
  • Laboratorinis vykdymas: "Saal" valdoma gamyba ir pristatymas

Greita pradžia per 3 žingsnius

Pagrindiniai nustatymai

Pirmiausia pateikite savo paskyros ir atsiskaitymo duomenis. Sutikite su mūsų BDAR politika, pasirinkite prenumeratos tipą ir nustatykite pageidaujamą mokėjimo būdą.

Kainoraštis

Sukurkite pradinį kainoraštį Pardavimai skyriuje. Pasirinkite iš įvairių parduodamų produktų ir nustatykite pelno maržą, kad užtikrintumėte pelningumą.

Galerijos kūrimas

Sukurkite pirmąją galeriją (standartinę arba QR kodo). Galerijos nustatymuose susiekite savo kainoraštį, paskelbkite jį ir galite pardavinėti savo darbus!

Neribotos galerijos ir pogalerijos

Išplėskite savo nuotraukų vitriną pagrindinėmis galerijomis ir išsamiomis pagalbinėmis galerijomis, supaprastindami naudotojų navigaciją ir pagerindami bendrą patirtį. Ši funkcija leidžia ne tik tvarkyti, bet ir sklandžiai valdyti savo portfelį ar fotosesiją; galite lengvai kopijuoti, perkelti ar pašalinti nuotraukas iš galerijų, pasiekti pardavimo statistiką ir nustatyti unikalius kiekvienos nuotraukos pavadinimus ir aprašymus. Be to, ši sistema leidžia kurti pasirinktinius produktus tiesiai iš galerijų, prireikus siūlyti rankinį pristatymą klientams, todėl tai yra universali platforma, skirta ir jūsų darbams demonstruoti, ir parduoti.

"Responsive Mobile Design

Užtikrinkite, kad jūsų galerijos atrodys nepriekaištingai bet kuriame įrenginyje, naudodami dizainą, pritaikytą optimaliai peržiūrėti išmaniuosiuose telefonuose. Pasirinkite įvairias išdėstymo parinktis, pavyzdžiui, vieną ar du stulpelius mobiliuosiuose įrenginiuose, ir pritaikykite paveikslėlių pateikimo stilius, kad patenkintumėte iki 90 % klientų, kurie pirmenybę teikia užsakymams iš mobiliųjų įrenginių.

Įvairūs galerijos dizainai

Pritaikykite savo darbų pateikimą, naudodami įvairius galerijos išdėstymus, įskaitant krioklio, kvadratų, meno lentos ar suapvalintus režimus, tinkamus didesniems ekranams. Pasirinkite tamsų ir šviesų fono stilių, kad galėtumėte papildyti savo fotografijas ir užtikrinti, kad jūsų darbai būtų rodomi vizualiai patraukliausiu būdu.

Atsiliepimai

Pagerinkite darbo eigą naudodami galerijoje esančius klientų atsiliepimus, naudodami spalvotą vertinimo sistemą (žalia, oranžinė, raudona) ir atsiliepimų mygtukus. Palengvinkite bendravimą su klientais ir supaprastinkite atrankos procesą, susitarę dėl spalvų reikšmių, pavyzdžiui, žalia - patvirtinimui, oranžinė - redagavimui, raudona - atmetimui, kad būtų galima greitai filtruoti ir priimti sprendimus.

Kainoraščiai

Mūsų sistema supaprastina jūsų kainoraščių valdymą ir suteikia jums galimybę lanksčiai nustatyti ir koreguoti galutines pasiūlymų kainas. Tai apima fizinius gaminius, skaitmeninius atsisiuntimus, jūsų sudarytus gaminių rinkinius ir išsamius galerijos atsisiuntimo paketus. Galite laisvai pasirinkti konkrečius fizinių nuotraukų produktų formatus ar apdailą ir nustatydami pardavimo kainas iš karto matyti savo pelno maržas. Pasirinkite procentais pagrįstą arba absoliučią pelno maržą. Be to, mūsų kainų gražinimo funkcija užtikrina, kad kainos būtų suapvalintos, todėl jūsų klientams pateikiamas estetiškesnis skaičius, pagerinantis bendrą pirkimo patirtį.

Koliažas ir kelių vaizdų dizainas

Kurkite unikalius projektus, naudodami savo nuotraukas, kad sukurtumėte įspūdingus koliažus ar kelių vaizdų kompozicijas. Ši funkcija leidžia pasiūlyti įvairesnių produktų, nes galite pardavinėti dizainus, į kuriuos įtraukti keli vaizdai vienu meniniu formatu.

Fiziniai fotografijos produktai ir atsisiuntimai

Siūlome atsisiųsti failų ir fizinių nuotraukų produktų. Pritaikykite savo pasiūlymus pasirinkdami konkrečius formatus, apdailą ir priedus unikaliomis kainomis. Nustatykite skirtingas atsisiuntimų kainas pagal skiriamąją gebą ir paketų parinktis. Klientams, į kurių fotosesijos paketą jau yra įtraukti atsisiuntimai, suteikite sklandžią atsisiuntimo patirtį, nesinaudodami kasos procesu.

Produktų rinkiniai ir papildomi pardavimai

Sukurkite pasirinktinius paketus, kuriuose atsisiuntimai būtų derinami su fiziniais nuotraukų produktais, kad padidintumėte pajamų potencialą. Nustatykite konkrečius nuotraukų produktų ar failų atsisiuntimų kiekius, įskaitant visų galerijos atsisiuntimų parinktis, kad paskatintumėte papildomus pirkimus.

Pradėkime kelionę

Naršykite "Saal" nuotraukų portalą: lengvai kurkite galerijas, projektus ir parduokite nuotraukas. Nemokamai užsiregistruokite ir savarankiškai tyrinėkite arba užsisakykite demonstracinę versiją, kad gautumėte jūsų darbo eigai pritaikytą apžvalgą. Pradėkite kurti savo skaitmeninę vitriną dabar!

Peržiūrėkite mūsų demonstracinių pavyzdžių galeriją

Įsijauskite į kliento vaidmenį mūsų demonstracinėje galerijoje ir pamatysite, koks intuityvus gali būti pirkimas. Pasidžiaukite pasauliu, kuriame dalinės galerijos atskleidžia meilės istorijos skyrius, kuriame atsiliepimai ir komentarai atgaivina sąveiką, o skaitmeninių failų ar išskirtinai sukurtų gaminių pasirinkimas ir pirkimas yra nesudėtingas. Patirkite savo vitriną iš kitos pusės.

Fotopapier glänzend