Tiesiog įspūdinga: "Multipart Art

Jūsų 15 € atradimų kuponas*: WB624-EXW

Photos
*15 € atradimo čekis sienų meno kūriniams. Galioja iki 31.12.2023. Minimali užsakymo vertė 29,95 €. Pristatymas neįskaičiuotas. Negalima derinti su jokiais kitais specialiais pasiūlymais ar kuponais. Galima panaudoti tik vieną kartą vienam namų ūkiui.

Kiekvieno kambario akcentas

Keliomis paveikslų plokštėmis suskirstytas motyvas atrodys įspūdingai ir automatiškai taps kiekvieno kambario akcentu. Kelių dalių sieniniai paveikslai suteikia žiūrovui begalinę erdvę ir taip sukuria ypatingą atmosferą.
Daugelį atskirų motyvų taip pat galima derinti su daugiadalykiais sieniniais paveikslais ir sukurti itin harmoningą kompoziciją. Naudodamiesi mūsų "Wall Art" konfigūratoriumi galite išbandyti įvairius derinius ir taip sukurti unikalų dizaino objektą.

Kelios tarpų parinktys

Kokį atstumą pasirinkti tarp kelių dalių sienų meno kūrinių, priklauso ir nuo motyvo, ir nuo kambario dizaino. Dideliuose formatuose didesni tarpai tarp dalių gali sukurti unikalų panoraminį efektą.
Mažesniems sieniniams paveikslams ir detaliems motyvams geriausia rinktis mažesnius tarpus. Motyvas turėtų būti išdėstytas taip, kad svarbūs paveikslo elementai išliktų matomi paveikslo plokštumoje.
Dizainas dabar
Dizainas dabar