Tiesiog įspūdingas: "Multipart Wall Decor

Jūsų 15 € atradimo kuponas*: WB624-EXW 

Photos
*15 € atradimo kuponas sienų dekorui. Galioja iki 31.05.2023. Minimali užsakymo vertė 29,95 €. Pristatymas neįskaičiuotas. Negalima derinti su jokiais kitais specialiais pasiūlymais ar kuponais. Galima panaudoti tik vieną kartą vienam namų ūkiui.

Kiekvieno kambario akcentas

Keliomis paveikslų plokštėmis suskirstytas motyvas atrodys įspūdingai ir automatiškai taps kiekvieno kambario akcentu. Kelių dalių sienų dekoras suteikia žiūrovui begalinę erdvę ir taip sukuria ypatingą atmosferą.
Daug atskirų motyvų taip pat galima derinti su kelių dalių sienų dekoru ir sukurti itin harmoningą kompoziciją. Naudodamiesi mūsų sienų dekoro konfigūratoriumi galite išbandyti įvairius derinius ir taip sukurti unikalų dizaino objektą.

Įvairūs išdėstymai ir paviršiai

Visi išdėstymai gali būti su skirtingais paviršiais. Galite ne tik puikiai priderinti kelių dalių sienų dekorą prie savo motyvo, bet ir suteikti jam papildomo charakterio, pasirinkę puikų paviršių.

Kelios tarpų parinktys

Kokį atstumą pasirinkti tarp kelių dalių sienų dekoro, priklauso ir nuo motyvo, ir nuo kambario dizaino. Dideliuose formatuose didesni tarpai tarp dalių gali sukurti unikalų panoraminį efektą.
Mažesniems sienų dekorams ir detaliems motyvams geriausia rinktis mažesnius tarpus. Motyvas turėtų būti išdėstytas taip, kad svarbūs paveikslo elementai išliktų matomi ant paveikslo plokštės.
Dizainas dabar
Dizainas dabar