Nuotrauka keičiamame rėmelyje

Ilgalaikis rėmelis

Patvarus rėmas

Patvarus rėmas

Tvirtas švaraus dizaino rėmas

Pritaikomas

Pritaikomas

Keiskite nuotraukas taip dažnai, kaip norite

Nuotrauka keičiamame rėmelyje

Nuotrauka keičiamame rėmelyje

Pristatome itin patvarų, lankstų ir praktišką rėmelio dizainą, kuris pritaikomas bet kurioje erdvėje. Rėmelį galima lengvai išardyti, todėl viduje esančią nuotrauką galite keisti tiek kartų, kiek norite.

Keičiamas rėmelis pagamintas iš tampraus aliuminio, užtikrinančio švarų dizainą, idealiai tinkantį bet kokiems namams. Jis taip pat yra tvari alternatyva profesionaliam galerijos pristatymui ar bet kokiai panašiai meno instaliacijai.

Rėmelis, kuriame saugoma nuotrauka

Rėmelis, kuriame saugoma nuotrauka

Jūsų motyvas iš priekio apsaugotas stabiliu ir skaidriu akrilo lakštu. Iš karto už nuotraukos pritvirtinome aliuminio kompozito plokštelę, kad nė vienoje jūsų nuotraukoje neliktų įlenkimų.

Lengva pakabinti, lengva išardyti

Lengva pakabinti, lengva išardyti

Nuotrauka keičiamame rėmelyje turi struktūrą ant galinės dalies, panašią į mūsų aliumininius pagalbinius rėmus. Dėl to jį labai lengva pakabinti naudojant varžtus, kabliukus arba virvės pakabinimo sistemą. Struktūra iš priekio nematoma, todėl susidaro įspūdis, kad nuotrauka kabo ore.

Daugiau informacijos rasite mūsų montavimo parinkčių puslapyje.

Jei norite pakeisti rodomą paveikslą, kiekvieną rėmo pusę galima lengvai nuimti išsukant vos du varžtus ir greitai vėl surinkti.

photoproduct

Begalinės dizaino parinktys

Spausdinkite mėgstamą nuotrauką, sukurkite nuotraukų koliažą, sukurkite savo passe-partout arba atspausdinkite mėgstamą citatą. Galite rinktis vieną iš keturių mūsų universalių spalvų: Juodą, baltą, antracito ir šlifuoto metalo išvaizdą.

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų galerijos!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03

Atraskite mūsų aukščiausios kokybės dokumentus

Dizainas dabar
Dizainas dabar