Spausdinkite nuotrauką ant aukštos kokybės drobės

Jūsų 15 € atradimo kuponas*: WB624-EXW 

*15 € atradimo čekis sienų meno kūriniams. Galioja iki 30.09.2023. Minimali užsakymo vertė 29,95 €. Pristatymas neįskaičiuotas. Negalima derinti su jokiais kitais specialiais pasiūlymais ar kuponais. Galima panaudoti tik vieną kartą vienam namų ūkiui.

Pasiekite išskirtinę galerijos stiliaus išvaizdą!

Spausdindami nuotrauką ant natūralios, plonos drobės suteiksite jai stilingą, stilingą, galerijos stiliaus išvaizdą. Aukščiausia skiriamoji geba ir maksimali kokybė užtikrina įspūdingą blizgesį ir ryškius vaizdus.

Rankomis atliktas spausdintas audinys kruopščiai ištempiamas ant tvirto tikro medžio pleištinio rėmo ir pritvirtinamas prie nugaros. Įrengimas paprastas; drobę galima iš karto pakabinti be atskiro rėmo. Jums tereikia dviejų varžtų arba vinių sienoje, ant kurių pakabinsite medinį rėmą.

  • Natūralios spalvos, plonas drobės audinys (260 g/m²)
  • Aukštos klasės lateksinė spauda su 300 dpi raiška
  • Didelis spalvų ryškumas ir maksimalus skaidrumas
  • Kietas tikro medžio pleištinis rėmas (2 cm)
  • Pagamintas iš mišraus audinio, kurį sudaro 35 % medvilnės ir 65 % poliesterio
  • Į pavyzdžių rinkinį įeina
  • Skirta profesionalams: Galimas ICC profilis

Patobulinkite savo sienų meną naudodami plaukiojantį rėmelį

Norite suteikti savo sienų menui papildomo akcento? Užsisakykite mūsų plaukiojantį rėmelį! Šio tipo rėmas užbaigia paveikslą ir suteikia profesionalią galerijos išvaizdą. Rinkitės juodą arba baltą rėmelį, kuris geriausiai tinka jūsų paveikslui.
Dėl plaukiojančio rėmo tarp paveikslo "Wall Art" ir medinio rėmo susidaro 8 mm vizualus tarpas, todėl paveikslas atrodo plaukiojantis. Jūsų paveikslas rėmo viduje pakabintas naudojant pridedamus laikiklius.

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų galerijos!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03

Su krašto veidrodiniu atvaizdavimu ir be jo

Nuotraukų drobę galite užsisakyti su atspindžiu arba be atspindžio. Versijoje be kraštų atspindžio vaizdas yra užlenktas į šonus. Šis būdas tinka dizainams, kurių kraštuose yra pakankamai vaizdo medžiagos.
Jei visas vaizdas turi būti rodomas sienlaikraščio priekyje, rekomenduojame rinktis kraštų atspindėjimo variantą. Šiuo atveju dizainas atspindimas iš visų keturių pusių. Ištempiant drobę ant rėmo, apverčiama tik veidrodinė paveikslo dalis.
Photos

Įvairaus storio mediniai rėmai

Atspausdinta drobė rankomis ištempta ant tikro medinio rėmo. Galite pasirinkti, ar tai turėtų būti 2 cm, ar 4 cm storio rėmas, ir taip suteikti savo drobėms papildomo charakterio.
Dėl 2 cm storio rėmelio storio galite rinktis variantus su kraštų veidrodiniu atspindžiu ir be jo. Kad 4 cm storio rėmelio šonuose nebūtų prarasti svarbūs paveikslėlio elementai, šią parinktį galima pasirinkti tik su kraštų atspindėjimu.
Photos
Galimi nuotraukų drobės kabinimo variantai

Galimi nuotraukų drobės kabinimo variantai

Jei užsisakote nuotraukų drobę, čia pateikiamos visos kabinimo galimybės:

Dizainas dabar
Dizainas dabar