Spausdinkite nuotrauką ant aukštos kokybės drobės

Jūsų 15 € atradimo kuponas*: WB624-EXW 

*15 € atradimo kuponas sienų dekorui. Galioja iki 31.05.2023. Minimali užsakymo vertė 29,95 €. Pristatymas neįskaičiuotas. Negalima derinti su jokiais kitais specialiais pasiūlymais ar kuponais. Galima panaudoti tik vieną kartą vienam namų ūkiui.

Pasiekite išskirtinę galerijos stiliaus išvaizdą!

Spausdindami nuotrauką ant natūralios, plonos drobės suteiksite jai stilingą, stilingą, galerijos stiliaus išvaizdą. Aukščiausia skiriamoji geba ir maksimali kokybė užtikrina įspūdingą blizgesį ir ryškius vaizdus.

Rankomis atliktas spausdintas audinys kruopščiai ištempiamas ant tvirto tikro medžio pleištinio rėmo ir pritvirtinamas prie nugaros. Įrengimas paprastas; drobę galima iš karto pakabinti be atskiro rėmo. Jums tereikia dviejų varžtų arba vinių sienoje, ant kurių pakabinsite medinį rėmą.

  • Natūralios spalvos, plonas drobės audinys (260 g/m²)
  • Aukštos klasės lateksinė spauda su 300 dpi raiška
  • Didelis spalvų ryškumas ir maksimalus skaidrumas
  • Kietas tikro medžio pleištinis rėmas (2 cm)
  • Pagamintas iš mišraus audinio, kurį sudaro 35 % medvilnės ir 65 % poliesterio

Patobulinkite savo sienų dekorą naudodami plaukiojantį rėmelį

Norite suteikti savo sienų dekorui papildomo akcento? Užsisakykite mūsų plaukiojantį rėmelį! Šio tipo rėmelis užbaigia nuotrauką ir suteikia profesionalią galerijos išvaizdą. Rinkitės juodą arba baltą rėmelį, kuris geriausiai tiktų jūsų objektui.
Plaukiojantis rėmas sukuria 8 mm vizualų tarpą tarp sienos dekoro ir medinio rėmo, todėl paveikslas atrodo plaukiojantis. Jūsų paveikslas rėmo viduje pakabintas naudojant pridedamus laikiklius.

Su krašto veidrodiniu atvaizdavimu ir be jo

Nuotraukų drobę galite užsisakyti su atspindžiu arba be atspindžio. Versijoje be kraštų atspindžio vaizdas yra užlenktas į šonus. Šis būdas tinka dizainams, kurių kraštuose yra pakankamai vaizdo medžiagos.
Jei visas vaizdas turi būti rodomas sienos dekoro priekyje, rekomenduojame kraštų veidrodinio atspindžio variantą. Šiuo atveju dizainas atspindimas iš visų keturių pusių. Ištempiant drobę ant rėmo, apverčiama tik veidrodinė paveikslo dalis.
Photos

Įvairaus storio mediniai rėmai

Atspausdinta drobė rankomis ištempta ant tikro medinio rėmo. Galite pasirinkti, ar tai turėtų būti 2 cm, ar 4 cm storio rėmas, ir taip suteikti savo drobėms papildomo charakterio.
Dėl 2 cm storio rėmelio storio galite rinktis variantus su kraštų veidrodiniu atspindžiu ir be jo. Kad 4 cm storio rėmelio šonuose nebūtų prarasti svarbūs paveikslėlio elementai, šią parinktį galima pasirinkti tik su kraštų atspindėjimu.
Photos
Dizainas dabar
Dizainas dabar