Sienų menas - sukurkite savo nuotraukas į meną!

Jūsų 15 € kupono kodas*: WB624-EXW

Sienų menas - sukurkite savo nuotraukas į meną!
*15 € atradimo čekis sienų meno kūriniams. Galioja iki 31.07.2024. Minimali užsakymo vertė 29,95 €. Pristatymas neįskaičiuotas. Negalima derinti su jokiais kitais specialiais pasiūlymais ar kuponais. Galima panaudoti tik vieną kartą vienam namų ūkiui.
DigitalPhoto 2023 CHIP Foto/Video 2023 Fotocommunity CHIP Foto/Video 2022 Testo nugalėtojas CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 FotoMagazin: Bendras įvertinimas labai geras Testo nugalėtojas CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Bandymo rezultatas: labai geras Labai geras ir greitas pristatymas

Jūsų nuotrauka kaip dizaino objektas!

Visi svarbiausi dalykai iš pirmo žvilgsnio

 • 15 € atradimo kuponas
 • Įvairūs paviršiai
 • Individualūs matmenys
 • UV spinduliams atsparios spalvos
 • ICC profiliai, kuriuos galima atsisiųsti
 • 100% pasitenkinimo garantija - jokios rizikos

Atradimo kuponas

Atraskite mūsų sienų meną

 • Išbandykite ryškias spalvas ir aukštos kokybės medžiagas
 • Individualūs matmenys
 • Atraskite mūsų skirtingus paviršius
 • Kiekvienam namų ūkiui šį kuponą galima panaudoti vieną kartą, net jei jau užsisakėte "Wall Art" ar kitą "Saal Digital" gaminį.
 • Atkreipkite dėmesį, kad kupono negalima derinti su kitomis akcijomis.
Kaip naudotis kuponu?

Kaip naudotis kuponu?

Sukurkite savo sienos meno kūrinį žingsnis po žingsnio

Atsisiųskite mūsų "Saal Design" programinę įrangą ir sukurkite sieninį meną pagal savo pageidavimus.

Pasirinkite vieną iš daugelio mūsų siūlomų paviršių, kad suteiktumėte ypatingą charakterį savo Wall Art. Dėl individualių formatų beveik visoms medžiagoms jūsų Sienos meno kūrinys bus puikiai pritaikytas jūsų nuotraukų projektui pagal ilgį ir plotį. Naudodami įvairių tipų pakabinimo įtaisus galėsite lengvai pakabinti savo "Wall Art".

Įvedus užsakymo duomenis, kitame žingsnyje atsiras laukelis kupono kodui įvesti. Įveskite kuponą nurodytoje vietoje ir paspauskite realizuoti. Kupono vertė bus išskaičiuota iš bendros sumos.

Nemokama "Saal Design" programinė įranga

"Saal" projektavimo programinė įranga

Atraskite įvairias projektavimo galimybes, kurias suteikia nemokama "Saal Design" programinė įranga. Vos keliais spustelėjimais pritaikykite savo nuotraukų gaminį pagal savo skonį. Taip pat galite naudoti įvairius efektus ir filtrus, kad įspūdingai pateiktumėte savo nuotraukas.

Atsisiųskite ir įdiekite

"Saal Design" programinę įrangą galima atsisiųsti čia nemokamai. Atsisiuntimas prasidės iš karto. Atsidarys naujas puslapis su išsamia atsisiuntimo ir diegimo instrukcija. Baigę atsisiuntimą, naršyklėje vadovaukitės instrukcijomis ir įdiekite programinę įrangą. Užsakymo proceso pabaigoje programinėje įrangoje turėsite įvesti savo kupono kodą.

iwuwJS0rDE8

Metalo atspaudo ir šukuoto metalo atspaudo palyginimas

Labai svarbu pasirinkti tinkamą apdailą. Skirtingos apdailos, pavyzdžiui, aliuminio kompozito ir šlifuoto aliuminio, suteikia vaizdams unikalią išvaizdą.

Šiame vaizdo įraše sužinosite pagrindinius mūsų aliuminio kompozito (dar vadinamo Dibond arba Alu-Dibond) ir mūsų šukuoto aliuminio kompozito (dažnai vadinamo Butlerfinish) skirtumus. Sužinokite apie šių dviejų aukštos kokybės spausdinimo medžiagų medžiagų savybes, spausdinimo kokybę, spalvų atkūrimą ir pritaikymą.

Pagrindinis aliuminio kompozito ir šukuoto aliuminio kompozito skirtumas yra paviršiaus tekstūra. Klasikinio aliuminio kompozito paviršius yra lygus, matinis, o šukuotojo aliuminio kompozito paviršius yra smulkios, šlifuotos tekstūros, kuri sukuria unikalius šviesos atspindžius ir rafinuotą išvaizdą. Dėl to išsiskiria metaliniai ir juodai balti dizainai.

"Saal Digital" privalumai

Aukštus standartus atitinkanti kokybė ir pristatymo terminai

Mūsų prioritetas - puikios paslaugos ir geriausios kokybės gaminiai. Greita gamyba, trumpas pristatymo laikas ir fantastiška kokybė - tai "Saal Digital" ypatybės. Geras to pavyzdys - daugybė teigiamų įvertinimų specializuotuose žurnaluose, taip pat mūsų klientų atsiliepimai. Maždaug per 1-2 darbo dienas jūsų gaminiai paruošiami išsiuntimui. Mūsų gamybos ir pristatymo terminus galite bet kada patikrinti realiuoju laiku.

Mūsų pažadas jums

Jūsų pasitenkinimas mūsų fotografijos gaminiais ir mūsų paslaugomis yra mūsų įmonės filosofijos pagrindas.

Mes garantuojame:

 • Aukščiausios kokybės fotografijos gaminius, pasižyminčius išskirtine kokybe
 • Gaminiai paprastai išsiunčiami per 1 arba 2 darbo dienas
 • Saugūs mokėjimo būdai
 • Produkcija ir siuntimas tiesiogiai iš gamintojo "Saal Digital", be tarpininkų

Jei nesate patenkinti mūsų gaminiais, mūsų komanda kuo greičiau padės jums rasti greitą ir patenkinamą sprendimą el. paštu arba pokalbiais.

Dizainas dabar

Jūsų kalbos nustatymai neatitinka šios svetainės kalbos. Prašome pasirinkti:

Jūsų kalbos nustatymai neatitinka šios svetainės kalbos. Prašome pasirinkti: