Sienų dekorai - sukurkite savo nuotraukas į meną!

Jūsų 15 € kupono kodas*: WB624-EXW 

Photos
*15 € atradimo kuponas sienų dekorui. Galioja iki 31.05.2023. Minimali užsakymo vertė 29,95 €. Pristatymas neįskaičiuotas. Negalima derinti su jokiais kitais specialiais pasiūlymais ar kuponais. Galima panaudoti tik vieną kartą vienam namų ūkiui.
CCHIP Foto/Video 2022 Testo nugalėtojas CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 FotoMagazin: Bendras įvertinimas labai geras Testo nugalėtojas CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Bandymo rezultatas: labai geras Labai geras ir greitas pristatymas Nuotraukose išryškėja fantastiškos detalės, jos puikiai išryškinamos ir spalvos ištikimos. Nuotraukų knygų kokybė yra geriausia, kokią kada nors esame matę.

Jūsų nuotrauka kaip dizaino objektas!

Visi svarbiausi dalykai iš pirmo žvilgsnio

 • 15 € atradimo kuponas
 • Įvairūs paviršiai
 • Individualūs matmenys
 • UV spinduliams atsparios spalvos
 • ICC profiliai, kuriuos galima atsisiųsti
 • 100% pasitenkinimo garantija - jokios rizikos

Atradimo kuponas

Atraskite mūsų sienų dekoracijas

 • Išbandykite ryškias spalvas ir aukštos kokybės medžiagas
 • Individualūs matmenys
 • Atraskite mūsų skirtingus paviršius
 • Kiekvienam namų ūkiui šį kuponą galima panaudoti vieną kartą, net jei jau užsisakėte sienų dekorą ar kitą "Saal Digital" gaminį.
 • Atkreipkite dėmesį, kad kupono negalima derinti su kitomis akcijomis.

Kaip naudotis kuponu?

Sukurkite sienų dekorą žingsnis po žingsnio

Atsisiųskite mūsų "Saal Design" programinę įrangą ir sukurkite sienų dekorą pagal savo pageidavimus.

Pasirinkite vieną iš daugelio mūsų siūlomų paviršių ir suteikite savo sienų dekorui ypatingą charakterį. Dėl individualių formatų beveik visoms medžiagoms jūsų sienos dekoras bus puikiai pritaikytas jūsų nuotraukų projektui pagal ilgį ir plotį. Naudodami įvairių tipų pakabas, galėsite lengvai pakabinti savo sienos dekoraciją.

Įvedus užsakymo duomenis, kitame žingsnyje pasirodys laukas kupono kodui įrašyti. Įveskite kuponą nurodytoje vietoje ir paspauskite realizuoti. Kupono vertė bus išskaičiuota iš bendros sumos.

Acrylic

Nemokama "Saal Design" programinė įranga

"Saal" projektavimo programinė įranga

Atraskite įvairias projektavimo galimybes, kurias suteikia nemokama "Saal Design" programinė įranga. Vos keliais spustelėjimais pritaikykite savo nuotraukų gaminį pagal savo skonį. Taip pat galite naudoti įvairius efektus ir filtrus, kad įspūdingai pateiktumėte savo nuotraukas.

Atsisiųskite ir įdiekite

"Saal Design" programinę įrangą galima atsisiųsti čia nemokamai. Atsisiuntimas prasidės iš karto. Atsidarys naujas puslapis su išsamia atsisiuntimo ir diegimo instrukcija. Baigę atsisiuntimą, naršyklėje vadovaukitės instrukcijomis ir įdiekite programinę įrangą. Užsakymo proceso pabaigoje programinėje įrangoje turėsite įvesti savo kupono kodą.

Metalo atspaudo ir šukuoto metalo atspaudo palyginimas

Labai svarbu pasirinkti tinkamą apdailą. Skirtingos apdailos, pavyzdžiui, aliuminio kompozito ir šlifuoto aliuminio, suteikia vaizdams unikalią išvaizdą.

Šiame vaizdo įraše sužinosite pagrindinius mūsų aliuminio kompozito (dar vadinamo Dibond arba Alu-Dibond) ir mūsų šukuoto aliuminio kompozito (dažnai vadinamo Butlerfinish) skirtumus. Sužinokite apie šių dviejų aukštos kokybės spausdinimo medžiagų medžiagų savybes, spausdinimo kokybę, spalvų atkūrimą ir pritaikymą.

Pagrindinis aliuminio kompozito ir šukuoto aliuminio kompozito skirtumas yra paviršiaus tekstūra. Klasikinio aliuminio kompozito paviršius yra lygus, matinis, o šukuotojo aliuminio kompozito paviršius yra smulkios, šlifuotos tekstūros, kuri sukuria unikalius šviesos atspindžius ir rafinuotą išvaizdą. Dėl to išsiskiria metaliniai ir juodai balti dizainai.

"Saal Digital" privalumai

Aukštus standartus atitinkanti kokybė ir pristatymo terminai

Mūsų prioritetas - puikios paslaugos ir geriausios kokybės gaminiai. Greita gamyba, trumpas pristatymo laikas ir fantastiška kokybė - tai "Saal Digital" ypatybės. Geras to pavyzdys - daugybė teigiamų įvertinimų specializuotuose žurnaluose, taip pat mūsų klientų atsiliepimai. Maždaug per 1-2 darbo dienas jūsų gaminiai paruošiami išsiuntimui. Mūsų gamybos ir pristatymo terminus galite bet kada patikrinti realiuoju laiku.

Mūsų pažadas jums

Jūsų pasitenkinimas mūsų fotografijos gaminiais ir mūsų paslaugomis yra mūsų įmonės filosofijos pagrindas.

Mes garantuojame:

 • Aukščiausios kokybės fotografijos gaminius, pasižyminčius išskirtine kokybe
 • Gaminiai paprastai išsiunčiami per 1 arba 2 darbo dienas
 • Saugūs mokėjimo būdai
 • Produkcija ir siuntimas tiesiogiai iš gamintojo "Saal Digital", be tarpininkų

Jei nesate patenkinti mūsų gaminiais, mūsų komanda kuo greičiau padės jums rasti greitą ir patenkinamą sprendimą el. paštu arba pokalbiais.

Dizainas dabar
Dizainas dabar