Jūsų nuotrauka kaip elegantiškas šukuoto metalo atspaudas

Jūsų 15 € atradimo kuponas*: WB624-EXW 

*15 € atradimo čekis sienų meno kūriniams. Galioja iki 30.06.2024. Minimali užsakymo vertė 29,95 €. Pristatymas neįskaičiuotas. Negalima derinti su jokiais kitais specialiais pasiūlymais ar kuponais. Galima panaudoti tik vieną kartą vienam namų ūkiui.

Sudėtinga šlifuoto metalo išvaizda

Pasiekite nepaprastą išvaizdą spausdindami nuotrauką ant šlifuoto aliuminio paviršiaus. Tai ypač padeda išsiskirti šviesesnėms nuotraukos dalims.

Specialus UV tiesioginis spausdinimas septyniomis spalvomis (paprastai spausdinama tik keturiomis) užtikrina įspūdingą spalvų intensyvumą aukščiausia raiška (be pikselizacijos) ir maksimalų ryškumą.

  • 3 mm storio aliuminio kompozito plokštė
  • Šlifuotas aliuminio paviršius blizga šviesiose vaizdo vietose
  • 7 spalvų UV tiesioginė spauda, įskaitant šviesias spalvas
  • Galimi nestandartiniai dydžiai
  • Priklausomai nuo formato, galimas aliuminio apatinis rėmas, standartinis tvirtinimas ir atramos
  • Įeina į pavyzdžių rinkinį
  • Skirta profesionalams: Galimas ICC profilis

Formatas

Lengva užsisakyti

Lengva užsisakyti

Lengvai ir patogiai kurkite ir užsisakykite iš savo išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ar kompiuterio

Užsakymas be rizikos

Užsakymas be rizikos

Siūlome įvairias saugias mokėjimo už užsakymus galimybes.

Garantuojamas pasitenkinimas

Garantuojamas pasitenkinimas

Jūsų pasitenkinimas yra pagrindinė mūsų įmonės filosofijos dalis

Greitas pristatymas

Greitas pristatymas

Tiesiogiai iš gamintojo

ICC profiliai

ICC profiliai

Išsamiai kontroliuokite galutinį rezultatą: Kiekvienai apdailai galimi ICC profiliai

Įvairios kabinimo galimybės

Įvairios kabinimo galimybės

Galimi įvairūs pakabos variantai

Sidabro ir aukso metalo efektai

Galite sukurti įdomių efektų, naudodami vaizdus, atspausdintus ant šlifuoto aliuminio kompozito. Tamsesnės vaizdo sritys atrodo matinės, o aliuminio paviršius peršviečiamas šviesesnėse vaizdo vietose, paliekant unikalų sidabro ar aukso spalvos blizgesį.
Naudojant išsamias juodai baltas nuotraukas, išryškėja šlifuoto aliuminio kompozito paviršiaus metalo efektas, o jūsų dizainas tampa patraukliu jūsų namų akcentu.

Patobulinkite savo sienų meną naudodami plaukiojantį rėmelį

Norite suteikti savo sienų menui papildomo akcento? Užsisakykite mūsų plaukiojantį rėmelį! Šio tipo rėmas užbaigia paveikslą ir suteikia profesionalią galerijos išvaizdą. Rinkitės juodą arba baltą rėmelį, kuris geriausiai tinka jūsų paveikslui.
Dėl plaukiojančio rėmo tarp paveikslo "Wall Art" ir medinio rėmo susidaro 8 mm vizualus tarpas, todėl paveikslas atrodo plaukiojantis. Jūsų paveikslas rėmo viduje pakabintas naudojant pridedamus laikiklius.
gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Dėl tiesioginės UV spindulių spaudos mūsų šukuoto metalo spauda yra ypač atspari saulei, išblukimui ir vandeniui. Tai reiškia, kad jį galima naudoti ir drėgnoje aplinkoje, pavyzdžiui, virtuvėje ar vonios kambaryje. Naudojame tik UV dažus, kuriuose nėra lakiųjų organinių junginių.
Kontrastingi juodai balti vaizdai ypač gerai atsiskleidžia su mūsų "Brushed Metal Print" spauda. Ryškūs paveikslėlio elementai nespausdinami, todėl šlifuotas aliuminio paviršius peršviečiamas.
Šukuoto metalo atspaudai pasirinktiniais dydžiais

Šukuoto metalo atspaudai pasirinktiniais dydžiais

Be plataus standartinių dydžių pasirinkimo, dabar galite užsakyti nestandartinio dydžio brūkšniuotojo metalo atspaudus, kurių dydis gali būti nuo 10 x 15 iki 90 x 120.

Pasirinktinių formatų taip pat galima rinktis iš kitų sienų meno paviršių, pavyzdžiui, metalo atspaudų, akrilinio stiklo, PVC putplasčio plokščių ir "GalleryPrint".

Galimi šukuoto metalo spausdinimo pakabinami variantai

Galimi šukuoto metalo spausdinimo pakabinami variantai

Užsisakius "Brushed Metal Print", čia pateikiamos visos galimos kabinimo galimybės:

iwuwJS0rDE8

Metalo atspaudo ir šukuoto metalo atspaudo palyginimas

Labai svarbu pasirinkti tinkamą apdailą. Skirtingos apdailos, pavyzdžiui, aliuminio kompozito ir šlifuoto aliuminio, suteikia vaizdams unikalią išvaizdą.

Šiame vaizdo įraše sužinosite pagrindinius mūsų aliuminio kompozito (dar vadinamo Dibond arba Alu-Dibond) ir mūsų šukuoto aliuminio kompozito (dažnai vadinamo Butlerfinish) skirtumus. Sužinokite apie šių dviejų aukštos kokybės spausdinimo medžiagų medžiagų savybes, spausdinimo kokybę, spalvų atkūrimą ir pritaikymą.

Pagrindinis aliuminio kompozito ir šukuoto aliuminio kompozito skirtumas yra paviršiaus tekstūra. Klasikinio aliuminio kompozito paviršius yra lygus, matinis, o šukuotojo aliuminio kompozito paviršius yra smulkios, šlifuotos tekstūros, kuri sukuria unikalius šviesos atspindžius ir rafinuotą išvaizdą. Dėl to išsiskiria metaliniai ir juodai balti dizainai.

Dizainas dabar
Dizainas dabar