Jūsų nuotrauka kaip elegantiškas šukuoto metalo atspaudas

Jūsų 15 € atradimo kuponas*: WB624-EXW 

*15 € atradimo kuponas sienų dekorui. Galioja iki 31.05.2023. Minimali užsakymo vertė 29,95 €. Pristatymas neįskaičiuotas. Negalima derinti su jokiais kitais specialiais pasiūlymais ar kuponais. Galima panaudoti tik vieną kartą vienam namų ūkiui.

Sudėtinga šlifuoto metalo išvaizda

Pasiekite nepaprastą išvaizdą spausdindami nuotrauką ant šlifuoto aliuminio paviršiaus. Tai ypač padeda išsiskirti šviesesnėms nuotraukos dalims.

Specialus UV tiesioginis spausdinimas septyniomis spalvomis (paprastai spausdinama tik keturiomis) užtikrina įspūdingą spalvų intensyvumą aukščiausia raiška (be pikselizacijos) ir maksimalų ryškumą.

 • 3 mm storio aliuminio kompozito plokštė
 • Šlifuotas aliuminio paviršius blizga šviesiose paveikslėlio vietose
 • 7 spalvų UV tiesioginė spauda, įskaitant šviesias spalvas
 • Galimi nestandartiniai dydžiai
 • Priklausomai nuo formato, galimas aliuminio pagrindas, standartinis tvirtinimas ir laikikliai
 • Profesionalams: Galima įsigyti ICC profilį

Sidabro ir aukso metalo efektai

Galite sukurti įdomių efektų, naudodami vaizdus, atspausdintus ant šlifuoto aliuminio kompozito. Tamsesnės vaizdo sritys atrodo matinės, o aliuminio paviršius peršviečiamas šviesesnėse vaizdo vietose, paliekant unikalų sidabro ar aukso spalvos blizgesį.
Naudojant išsamias juodai baltas nuotraukas, išryškėja šlifuoto aliuminio kompozito paviršiaus metalo efektas, o jūsų dizainas tampa patraukliu jūsų namų akcentu.
Brushed Metal in Silver and Gold

Patobulinkite savo sienų dekorą naudodami plaukiojantį rėmelį

Norite suteikti savo sienų dekorui papildomo akcento? Užsisakykite mūsų plaukiojantį rėmelį! Šio tipo rėmelis užbaigia nuotrauką ir suteikia profesionalią galerijos išvaizdą. Rinkitės juodą arba baltą rėmelį, kuris geriausiai tiktų jūsų objektui.
Plaukiojantis rėmas sukuria 8 mm vizualų tarpą tarp sienos dekoro ir medinio rėmo, todėl paveikslas atrodo plaukiojantis. Jūsų paveikslas rėmo viduje pakabintas naudojant pridedamus laikiklius.

Universalus ir ilgaamžis

Dėl šepetėliu apdoroto paviršiaus "Brushed Metal Print" yra geras variantas spausdinti įmonės iškabas ir gali būti dedamas tiesiai prie įėjimo į biurą.

Dėl tiesioginės UV spindulių spaudos mūsų šukuoto metalo spauda yra ypač atspari saulei, išblukimui ir vandeniui. Tai reiškia, kad jį galima naudoti ir drėgnoje aplinkoje, pavyzdžiui, virtuvėje ar vonios kambaryje. Naudojame tik UV dažus, kuriuose nėra lakiųjų organinių junginių.
Kontrastingi juodai balti vaizdai ypač gerai atsiskleidžia su mūsų "Brushed Metal Print" spauda. Ryškūs paveikslėlio elementai nespausdinami, todėl šlifuotas aliuminio paviršius peršviečiamas.
Custom sizes

Šukuoto metalo atspaudai pasirinktiniais dydžiais

Be plataus standartinių dydžių pasirinkimo, dabar galite užsakyti nestandartinio dydžio brūkšniuotojo metalo atspaudus, kurių dydis gali būti nuo 10 x 15 iki 90 x 120.

Pasirinktinių formatų taip pat galima įsigyti kitų sienų dekoro paviršių, pavyzdžiui, metalinių atspaudų, akrilinio stiklo, PVC putplasčio plokščių ir "GalleryPrint".

Metalo atspaudo ir šukuoto metalo atspaudo palyginimas

Labai svarbu pasirinkti tinkamą apdailą. Skirtingos apdailos, pavyzdžiui, aliuminio kompozito ir šlifuoto aliuminio, suteikia vaizdams unikalią išvaizdą.

Šiame vaizdo įraše sužinosite pagrindinius mūsų aliuminio kompozito (dar vadinamo Dibond arba Alu-Dibond) ir mūsų šukuoto aliuminio kompozito (dažnai vadinamo Butlerfinish) skirtumus. Sužinokite apie šių dviejų aukštos kokybės spausdinimo medžiagų medžiagų savybes, spausdinimo kokybę, spalvų atkūrimą ir pritaikymą.

Pagrindinis aliuminio kompozito ir šukuoto aliuminio kompozito skirtumas yra paviršiaus tekstūra. Klasikinio aliuminio kompozito paviršius yra lygus, matinis, o šukuotojo aliuminio kompozito paviršius yra smulkios, šlifuotos tekstūros, kuri sukuria unikalius šviesos atspindžius ir rafinuotą išvaizdą. Dėl to išsiskiria metaliniai ir juodai balti dizainai.

Įvairūs tvirtinimo sprendimai jūsų sienų dekorui

Aluminium subframe

Aliuminio subrėmas

Aliumininis pagalbinis rėmas iš anksto pritvirtinamas prie sienos apdailos galinės dalies. Kai tarp paveikslo ir sienos yra maždaug 1 cm tarpas, jūsų sienos dekoracija atrodys tarsi plūduriuojanti ore.

 • Subrėmo iš priekio nesimato
 • Galimi visi dydžiai
 • Galima naudoti tik patalpose
 • Iš anksto pritvirtintas prie dekoracijos
 • Vinys/varžtai į komplektą neįeina
 • Išsamesnė informacija ir montavimas
Standoff

Atramos

Atspaude jau yra kontrolinės skylės - tereikia pritvirtinti varžtus.

Standard mounting

Standartinis montavimas

Mūsų standartinis tvirtinimas leidžia lengvai ir be vargo pakabinti sieninę dekoraciją, nes jį tereikia pritvirtinti prie galinės spaudinio dalies.

 • Tvirtinimo iš priekio nesimato
 • Komplektuojama su sieniniais tarpikliais savarankiškam tvirtinimui
 • Galima naudoti tik patalpose
 • Galima naudoti tam tikro formato sienų dekoracijoms
 • Išsamesnė informacija ir montavimas
Dizainas dabar
Dizainas dabar