Skundas

Duomenų įkėlimas

Kaip sukurti skundą

Gamybos ir spalvų tolerancijos

Nepaisant visų mūsų pastangų, gamybos ir gamybos nuokrypių išvengti neįmanoma. Tolerancijos atsiranda kiekvienoje gamyboje ir yra leistinas nuokrypis, atsirandantis dėl gamybos proceso.

Su gamyba susijusių nedidelių spalvų nuokrypių tarp skirtingų medžiagų ir užsakymų, deja, visiškai išvengti neįmanoma. Taip yra dėl skirtingų medžiagų (sienų meno kūrinių, plakatų, atvirukų, fotoknygų, nuotraukų spaudinių ir t. t.) ir skirtingų gamybos metodų. Visos medžiagos skiriasi savo savybėmis, pavyzdžiui, medžiagos ar paviršiaus baltumu, taip pat skiriasi gamybos metodai, mašinos ir dažai. Todėl negalima lyginti sienlaikraščio ir nuotraukų atspaudo spalvinių rezultatų.

Sukurti skundą

Jei norite pateikti skundą dėl savo užsakymo (pavyzdžiui, gaminys atrodo kitaip nei jūsų projektas, jūsų netenkina spalvos, gaminys sugadintas ir t. t.), galite atidaryti savo užsakymą įvesdami el. pašto adresą ir užsakymo numerį. Atkreipkite dėmesį, kad telefonu pateikti skundo negalima.

Order functions on website

Atidarę užsakymą, galite spustelėti mygtuką Funkcijos, kuris pateiks jums keletą parinkčių. Čia rasite galimybę pateikti skundą. Paspaudus ją, atsiras langas su forma, kurią turėsite užpildyti.

Order complaint form

Pirmiausia turite nurodyti, ar skundas susijęs su visu užsakymu, ar tik su tam tikromis prekėmis.

Tada turite pasirinkti, ar skundas susijęs su produkto kokybe, ar su transportu ir pristatymu.

Jei skundžiamasi dėl gaminio kokybės, reikia pasirinkti, ar skundžiamasi dėl spalvų, netikslaus vaizdo atkūrimo, ar dėl sugadinto gaminio.

Transporto ir (arba) pristatymo atveju turėsite pasirinkti, ar priežastis yra dėl sugadinto gaminio, ar dėl pristatymo, ar dėl to, kad gaminys dar nepristatytas.

Pasirinkus, jūsų bus paprašyta pateikti atitinkamą informaciją ir nuotraukas. Kai užpildysite visus laukus, spauskite Pateikti. Atitinkamai išnagrinėsime ir kuo greičiau su jumis susisieksime.

Dizainas dabar

Jūsų kalbos nustatymai neatitinka šios svetainės kalbos. Prašome pasirinkti:

Jūsų kalbos nustatymai neatitinka šios svetainės kalbos. Prašome pasirinkti: