Akcijos

Skirtingai nei kuponai, kurie taikomi visoms galerijoms, akcijos leidžia nustatyti konkrečias nuolaidas atskiroms galerijoms ir net leisti taikyti skirtingus nuolaidų lygius toje pačioje galerijoje. Šis universalumas suteikia galimybę pritaikyti nuolaidas ir veiksmingai padidinti pardavimus.
Norėdami pridėti akciją prie galerijos, atidarykite jos Pardavimų nustatymus ir įsitikinkite, kad įjungta parinktis Leisti užsakyti. Įėję į Pardavimų nustatymus, aktyvinkite akciją, kad pamatytumėte jos pritaikymo parinktis.

Pardavimų nustatymai su aktyvia akcija, kurią reikia užpildyti

Akcija gali būti taikoma tik vieną kartą vienam klientui. Pažymėję šį langelį, apribojate nuolaidos naudojimą iki vieno karto vienam klientui.
Galutinė data, čia reikia nurodyti akcijos pabaigos datą.
Tipas, galite pasirinkti, ar akcija yra absoliuti, ar procentinė. Pasirinkę absoliutų, nurodote absoliučią nuolaidos sumą, o pasirinkę procentinį reiškia, kad nuolaidą nurodote kaip kliento užsakymo vertės procentą.
1 nuolaidos lygis Akcijoje galite sukurti iki trijų skirtingų nuolaidų lygių. Kiekvienam lygiui galite nustatyti sumą ir mažiausią užsakymo vertę, reikalingą jam aktyvuoti. Taip klientai skatinami pasiekti didžiausią galimą nuolaidą, o tai skatina juos pirkti daugiau produktų.
Pristatymo išlaidos yra įtrauktos į skatinimą (jūs perimate pristatymo išlaidas) Kaip ir su kuponais, kiekvieno nuolaidos lygio atveju, pažymėdami šį žymimąjį langelį, galite padengti klientų pirkinių pristatymo išlaidas. Atkreipkite dėmesį, kad tai neturi įtakos "Saal Prio" paskyroms, nes joms jau taikomas nemokamas pristatymas. Turint "Saal Prio" paskyrą, nei jūs, nei jūsų klientai nepatirs jokių siuntimo išlaidų užsakymams, kurių mažiausia vertė yra 10 €.
Nustatę galerijos akciją, spustelėkite Išsaugoti.

Pardavimo nustatymai su aktyviu skatinimu

Atidarę galerijos bendrinamą nuorodą, iš karto pamatysite visą informaciją apie akciją. Viršutiniame dešiniajame kampe bus rodoma akcijos galiojimo pabaigos data ir suma, kurios reikia norint pasinaudoti nuolaida. Klientui pasiekus nuolaidos lygį, suma, kurios reikia kitam nuolaidos lygiui pasiekti, automatiškai pakoreguojama.

Bendra galerija su veikiančia akcija

Nuolaida bus automatiškai pritaikyta jūsų kliento pirkinių krepšelyje. Atkreipkite dėmesį, kad akcijos ir kuponai negali būti naudojami tuo pačiu metu.