Pardavimo nustatymai

Pardavimo nustatymai

Šiame meniu galite parduoti savo vaizdus kaip produktus arba skaitmeninius failus. Šią parinktį būtina įjungti, jei norite parduoti savo vaizdus. Pardavimo nustatymus galite pasiekti spustelėję meniu / / /Galerijos esančios galerijos 3 taškų mygtuką.

Galerijos skydelio parinktys

Ir galerijos viduje, dešiniajame stulpelyje

Galerijos viduje esančios parinktys

Spustelėjus Pardavimo nustatymai, pirmajame ekrane bus prašoma įjungti parinktį Allow ordering (leisti užsakyti ), kad būtų galima užsakyti vaizdus.

Aktyvuoti leisti užsakyti

Įjungus šią funkciją, bus rodomos kelios parinktys, kuriomis galėsite pritaikyti vaizdų pardavimą.

Pardavimo nustatymai

Kainoraštis

Pirmas dalykas, kurį rasite, yra kainoraštis. Iš anksto parinktas kainoraštis, kuris buvo pasirinktas kaip numatytasis nustatant kainoraščius. Kitą galite pasirinkti naudodamiesi kainoraščio meniu. O jei reikia, galutinius kainoraščio pakeitimus galite atlikti spustelėję Redaguoti.

Pasirinkite kainoraštį

Akcijos

Skirtingai nei kuponai, kurie taikomi visoms galerijoms, akcijos leidžia nustatyti konkrečias nuolaidas atskiroms galerijoms ir net leisti taikyti skirtingus nuolaidų lygius toje pačioje galerijoje. Toks universalumas suteikia galimybę pritaikyti nuolaidas ir veiksmingai padidinti pardavimus.
Norėdami pridėti akciją prie galerijos, atidarykite jos Pardavimų nustatymus Įsitikinkite, kad įjungta parinktis Leisti užsakyti. Įėję į Pardavimų nustatymus, aktyvinkite akciją, kad pamatytumėte jos pritaikymo parinktis. Galite apriboti akciją iki vieno naudojimo vienam klientui, pažymėdami atitinkamą žymimąjį langelį.

Pardavimų nustatymai su aktyvia akcija, kurią reikia užpildyti

Akcijoms reikalinga konkreti pabaigos data, kurią galite nustatyti lauke End date (Pabaigos data). Galite pasirinkti, ar akciją nurodyti kaip absoliučią, ar procentinę nuolaidą, pasirinkdami atitinkamą parinktį lauke Type (Tipas). Pasirinkę Absoliuti reiškia, kad nurodote absoliučią nuolaidos sumą, o pasirinkę Procentinė reiškia, kad nuolaidą nurodote kaip kliento užsakymo vertės procentinę dalį.
Akcijoje galite sukurti iki trijų skirtingų nuolaidų lygių. Kiekvienam lygiui galite nustatyti sumą ir mažiausią užsakymo vertę, reikalingą jam aktyvuoti. Taip klientai skatinami pasiekti didžiausią galimą nuolaidą, o tai skatina juos pirkti daugiau produktų. Kaip ir su kuponais, kiekvieno nuolaidos lygio atveju turite galimybę padengti klientų pirkinių pristatymo išlaidas, pažymėdami žymimąjį langelį Pristatymas. Atkreipkite dėmesį, kad tai neturi įtakos "Saal Prio" paskyroms, nes joms jau taikomas nemokamas pristatymas. Naudodamiesi "Saal Prio" paskyra, nei jūs, nei jūsų klientai nepatirs jokių siuntimo išlaidų.

Pardavimo nustatymai su aktyviu skatinimu

Nustatę galerijos akciją, spustelėkite Išsaugoti. Atidarę galerijos bendrinamą nuorodą, iš karto pamatysite visą informaciją apie akciją. Viršutiniame dešiniajame kampe bus rodoma akcijos galiojimo pabaigos data ir suma, kurios reikia norint pasinaudoti nuolaida. Klientui pasiekus nuolaidos lygį, suma, kurios reikia kitam nuolaidos lygiui pasiekti, automatiškai pakoreguojama.

Bendra galerija su veikiančia akcija

Nuolaida bus automatiškai pritaikyta jūsų kliento pirkinių krepšelyje. Atkreipkite dėmesį, kad akcijos ir kuponai negali būti naudojami tuo pačiu metu.

Filtruoti produktus pagal vaizdo kraštinių santykį

Taip galėsite užsakyti tik tuos pasirinktus pasirinkto kainoraščio gaminius, kurie atitinka paveikslėlio kraštinių santykį.

Santykio filtro pavyzdžių parinktys

Leisti redaguoti / apkarpyti vaizdą

Įjungę šią parinktį galite suteikti klientui galimybę apkarpyti ir pertvarkyti vaizdą. Pasirinkus nuotraukų gaminį, bendroje galerijos nuorodoje bus prieinamas vaizdo redagavimo mygtukas.

Galerijos redagavimo mygtukas

Spustelėjęs jį, klientas galės atlikti paskutinius vaizdo koregavimus pagal pasirinkto fotoprodukto formatą.

Vaizdo apkarpymas

Pakeisti vaizdą prieš užsakymą

Įjungę šią parinktį, galėsite įkelti galutinį failą, kai bus atliktas užsakymas ir prieš perduodant jį gamybai. Daugiau informacijos rasite susijusiame turinyje.

Parduodama galerija

Kai baigsite, turite spustelėti Išsaugoti. Pamatysite, kad galerijos būsena pasikeitė.

Galerijos būsena

Atidarę galeriją pamatysite, kad dabar galerijoje galima naudoti parinktį Pirkti dabar.

Mygtukas Pirkti dabar

Vaizdus galima įsigyti pagal pasirinktame kainoraštyje nustatytą konfigūraciją.

Perkami produktai

Be galerijų, taip pat galima pateikti pardavimui visus nuotraukų produktus, pavyzdžiui, fotoknygas, kalendorius ir atvirukus.