Bendrasis meniu

Bendrasis meniu

Meniu Bendrosios nuostatos rodomas pagal numatytuosius nustatymus, kai atidarote QR galeriją, ir jį bet kada galite pasiekti spustelėję dešiniojo meniu mygtuką Bendrosios nuostatos. Sukūrus naują QR galeriją, pagrindinėje sąsajoje pateikiamos žingsnis po žingsnio instrukcijos, taip pat patogios nuorodos greitam QR kodų atsisiuntimui ir vaizdų įkėlimui. Kai vaizdai bus įkelti, čia bus rodomos jūsų sukurtos galerijos ir nuotraukos, kad jas būtų galima lengvai valdyti.

QR galerija Bendrasis meniu

Dešinėje pusėje matysite stulpelį " Edit gallery" (redaguoti galeriją), kuriame pateikiama visa su galerija susijusi informacija, taip pat nustatymų ir funkcijų mygtukai. Prieš publikuojant reikia patikrinti visus nustatymus.

Galerijos nustatymai

Čia galite keisti parinktis, nustatytas kuriant QR galeriją. Taip pat galite rodyti pagrindinį paveikslėlį ir paveikslėlio pavadinimą, įjungti vandens ženklus, komentarų ir atsiliepimų mygtukus bei pasirinkti rodymo režimą. Atlikę bet kokius pakeitimus, būtinai spustelėkite Išsaugoti.

Galerijos nustatymai

Pardavimo nustatymai

Pagal numatytuosius nustatymus QR galerijos meniu Price lists (Kainoraščiai) nustatytas numatytasis kainoraštis. Tačiau čia galite pasirinkti kitą kainoraštį. Taip pat galite įjungti Akcijos, Filtruoti produktus pagal vaizdo kraštinių santykį, Leisti redaguoti apkarpymą ir Pakeisti vaizdą prieš užsakant. Baigę spustelėkite Išsaugoti, kad pritaikytumėte pakeitimus.

Pardavimo nustatymai

Bendrinimo nustatymai

Pagal numatytuosius nustatymus QR galerija yra nustatyta kaip Reikalauti registracijos, o tai leidžia stebėti prieigą prie galerijos. Jei norite, šią funkciją galite išjungti. Be to, pagal numatytuosius nustatymus įjungta parinktis Pirmasis naudotojas priskiria slaptažodį, todėl klientai gali patys susikurti galerijos slaptažodį. Šią funkciją čia taip pat galima išjungti. Atlikę bet kokius pakeitimus, nepamirškite spustelėti Išsaugoti.

Bendrinimo nustatymai

Funkcijos

Spustelėkite mygtuką Delete (Ištrinti), kad pašalintumėte galeriją ir visus į ją įkeltus vaizdus.