Pridėti elementų

Pridėti elementų

Į savo nuotraukų gaminį galite įtraukti ne tik vaizdus, bet ir įvairius elementus, kad sukurtumėte asmeninį dizainą, pavyzdžiui, tekstą, užpildymo langelius ir iškarpas.

Pridėti tekstą

Norėdami pridėti teksto, spustelėkite viršutiniame internetinio dizainerio meniu esantį mygtuką Pridėti tekstą. Atsidarys langas, kuriame galėsite įvesti tekstą. Baigę spauskite OK.

Įveskite tekstą čia langas

Teksto langas su jūsų tekstu atsiras fotografijos gaminio centre. Jį galite lengvai perkelti į pageidaujamą vietą vilkdami pele. Be to, galite pasirinkti maketą iš kairiojo stulpelio, kuriame pateikiami šablonai, kuriuose jau yra tekstas.

Tekstas su maketu

Pasirinkę teksto langelį ir spustelėję virš jo esantį mygtuką Text Editor (teksto redaktorius), galite atidaryti teksto redaktoriaus langą. Šiame lange pateikiami teksto konfigūravimo įrankiai ir galima keisti tekstą. Baigę konfigūravimą, paspauskite OK/. Jūsų tekstas bus atnaujintas taip, kaip sukonfigūruota nuotraukų gaminyje.

Teksto redaktoriaus langas

Pridėti užpildymo langelį

Norėdami pridėti užpildymo langelį, spauskite viršutiniame dizainerio meniu esantį mygtuką Add fill (pridėti užpildymą). Pagal numatytuosius nustatymus bus sukurtas spalvotas stačiakampis.

Pridėtas naujas užpildo langelis

Užpildymo langelio konfigūracijos meniu rodomas spustelėjus dešinėje esančio meniu mygtuką Fill box (užpildyti langelį), kai pasirinktas užpildymo langelis. Galimi keli užpildymo tipai: spalvotas, gradientinis arba tekstūros. Kiekvienas tipas siūlo skirtingas pritaikymo parinktis.

Geltonas užpildymo laukelis, dengiantis vidinę priekinio viršelio pusę

Norėdami pakeisti užpildymo laukelio dydį, spustelėkite jo rėmelį ir vilkite žymeklį iki norimo dydžio ir formos. Tai leidžia, pavyzdžiui, taikyti tekstūrą vienam fotoknygos puslapiui.

Pridėti iškarpas

Norėdami pridėti klipartų, spustelėkite dešiniojo meniu mygtuką Clipart. Bus rodomas didelis klipartų pasirinkimas. Galite juos filtruoti pagal kategorijas arba naudodamiesi paieškos langeliu rasti klipartų konkrečiomis temomis.

Pridėti klipai

Norėdami pridėti klipartų prie savo nuotraukų gaminio, pasirinkite juos ir vilkite į darbo sritį. Arba dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite klipartą ir pasirinkite Įterpti klipartą. Reikės pakoreguoti dydį, kad jis atitiktų jūsų dizaino poreikius.

 

Jūsų kalbos nustatymai neatitinka šios svetainės kalbos. Prašome pasirinkti:

Jūsų kalbos nustatymai neatitinka šios svetainės kalbos. Prašome pasirinkti: