Mini Leporello

Mini Leporello

Mini Leporello rasite kortelių meniu pasirinkę gaminius. Pasirinkus, atsidarys konfigūratorius. Galite rinktis iš kelių formatų, kurių kiekvienas turi tam tikrą puslapių skaičių. Galite pasirinkti kiekį arba įrašyti skaičių į langelį Custom (Pasirinktinis). Be to, taip pat galite rinktis skirtingų rūšių popierių. Sukonfigūravę spauskite Dizainas.

Mini Leporello configurator

Dizaineris atsidaro su tuščiu "Mini Leporello" blanku, kurį galite kurti. Kaip ir kitų fotoproduktų atveju, galite pasirinkti dizaino liniją, pasirinkti vieną iš šablonų ir pritaikyti jį pagal savo poreikius.

Mini Leporello sulankstymas, priekis ir nugara

Visuose "Mini Leporello" yra dvi projektuojamos sritys: Priekis ir nugara, matomos apatiniame meniu. Kiekvienoje srityje yra tam tikras puslapių skaičius, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos. Puslapiai pažymėti kreipiančiosiomis, atitinkančiomis lankstymo sritis. Atkreipkite dėmesį, kad puslapių skaičius lemia "Mini Leporello" priekinės ir galinės dalių padėtį. 8 ir 12 puslapių "Mini Leporello" atveju priekis ir nugarėlė yra toje pačioje projektuojamoje srityje (priekyje).

12 pages Mini Leporello in designer

12 pages Mini Leporello folded

10 puslapių "Mini Leporello" atveju priekis yra priekinėje projektavimo srityje, o nugara - galinėje projektavimo srityje.

10 pages Mini Leporello in designer

10 pages Mini Leporello folded