Naudotojo paskyros nustatymai

Jūsų paskyra

Naudotojo paskyros nustatymai

Informaciją, įvestą kuriant paskyrą, galima rasti paskyros nustatymų skiltyje " Paskyra". Čia galima bet kada pakeisti ir papildyti asmeninę informaciją. Be to, čia galite pritaikyti tam tikrus savo paskyros aspektus.

Jūsų paskyros meniu

Viršuje yra apskritimas, vaizduojantis jūsų paskyros avatarą. Jį galima pritaikyti spustelėjus Change Image ir pasirinkus paveikslėlį, kurį norite naudoti kaip savo paskyros atvaizdą. Įkėlę paveikslėlį, galite jį spustelėti ir pasirinkti norimą rodyti paveikslėlio dalį.

Redaguoti paskyros atvaizdą

Skyriuje Your user data (Jūsų naudotojo duomenys) rodoma visa asmeninė informacija, kurią pridėjote kurdami paskyrą. Jei norite, galite keisti ir pridėti daugiau informacijos. Nepamirškite spustelėti Išsaugoti pakeitimus, kad išsaugotumėte padarytus pakeitimus.

Skyriuje Slaptažodis ir saugumas galite pakeisti slaptažodį spustelėję Keisti slaptažodį. Atsidarys meniu, kuriame galėsite įvesti dabartinį slaptažodį ir atnaujinti naująjį.

Slaptažodžio keitimo langas

Skiltyje Security and privacy (Saugumas ir privatumas) rasite galimybę eksportuoti savo duomenis. Tai leis eksportuoti viso paskyros turinio kopiją, kad galėtumėte ją saugoti išoriniame įrenginyje, jei pageidaujate.

Duomenų eksportavimo langas

Galiausiai yra mygtukas ištrinti paskyrą, kuriuo ištrinsite savo paskyrą ir visus duomenis.

Adresai

Srityje Adresai galite pridėti savo atsiskaitymo ir pristatymo adresus. Galite pridėti tiek adresų, kiek reikia, spustelėję mygtuką Pridėti, ir bet kada juos pakeisti spustelėję redagavimo piktogramą.

Adresų meniu

Atkreipkite dėmesį, kad šie adresai bus naudojami jūsų asmeniniams užsakymams, o ne užsakymams iš "Photo Portal". Galite išsaugoti dažniausiai naudojamus pristatymo ir atsiskaitymo adresus, kad nereikėtų įvesti ir redaguoti asmeninių duomenų kiekvieno pirkimo metu.

Pristatymo adreso parinktys pirkinių krepšelyje

Prisijungus prie portalo, pridėtus adresus bus galima pasirinkti savo užsakymams pirkinių krepšelyje, todėl galėsite greitai pasirinkti ir pristatymo, ir sąskaitos išrašymo adresą kiekvienam savo pirkimui. Naują adresą galima pridėti iš pirkinių krepšelio spustelėjus mygtuką Pridėti naują.

Mokėjimo būdas

Mokėjimo būdai leidžia išsaugoti skirtingus mokėjimo ir atsiskaitymo būdus už savo pačių pirkinius. Spustelėkite Pridėti ir pridėkite tiek metodų, kiek reikia. Juos bet kada galite pakeisti spustelėję redagavimo piktogramą. Galimi keli mokėjimo ir atsiskaitymo būdai.

Mokėjimo būdų meniu

Abiejuose skyriuose galite pasirinkti metodą, kuris bus numatytasis, spustelėję redagavimo piktogramą ir aktyvavę Numatytasis mokėjimo metodas.

Numatytojo mokėjimo metodo parinktis

Jūsų mokėjimo būdai

Mokėjimo metodai bus naudojami jūsų asmeniniams užsakymams po prisijungimo, o ne nuotraukų portalo užsakymams. Juos galima pasirinkti savo asmeniniuose užsakymuose, esančiuose pirkinių krepšelyje po to, kai prisijungėte. Numatytasis mokėjimo būdas iš anksto pasirenkamas, kai pateikiate užsakymą, tačiau galite pasirinkti kitą būdą. Naują mokėjimo būdą taip pat galima pridėti iš pirkinių krepšelio spustelėjus mygtuką Pridėti naują.

Mokėjimo būdo parinktys pirkinių krepšelyje

Jūsų išmokėjimo būdai

Iš pardavimų gautas pelnas bus pervedamas į pasirinktą numatytąjį mokėjimo būdą. Pelno apžvalgą galite rasti skiltyje Jūsų atsiskaitymai.

Prenumeratos

Čia galite pasirinkti, kurias prenumeratas norite užsisakyti. Daugiau informacijos apie prenumeratas rasite čia.