Naudotojo paskyros nustatymai

Jūsų paskyra

Naudotojo paskyros nustatymai

Informaciją, įvestą kuriant paskyrą, galima rasti paskyros nustatymų skiltyje " Paskyra". Čia galima bet kada pakeisti ir papildyti asmeninę informaciją. Be to, čia galite pritaikyti tam tikrus savo paskyros aspektus.

Your account menu

Viršuje yra apskritimas, vaizduojantis jūsų paskyros avatarą. Jį galima pritaikyti spustelėjus Change Image ir pasirinkus paveikslėlį, kurį norite naudoti kaip savo paskyros atvaizdą. Įkėlę paveikslėlį, galite jį spustelėti ir pasirinkti norimą rodyti paveikslėlio dalį.

Edit account image

Skyriuje Jūsų naudotojo duomenys rodoma visa asmeninė informacija, kurią pridėjote kurdami paskyrą. Jei norite, galite keisti ir pridėti daugiau informacijos. Nepamirškite spustelėti Išsaugoti pakeitimus, kad išsaugotumėte padarytus pakeitimus.

Skyriuje Password and security (Slaptažodis ir saugumas ) galite pakeisti slaptažodį spustelėję Change password (Keisti slaptažodį). Atsidarys meniu, kuriame galėsite įvesti dabartinį slaptažodį ir atnaujinti naująjį.

Change password window

Skiltyje Security and privacy (Saugumas ir privatumas) rasite galimybę eksportuoti savo duomenis. Tai leis eksportuoti viso paskyros turinio kopiją, kad galėtumėte ją saugoti išoriniame įrenginyje, jei norite.

Data export window

Galiausiai yra mygtukas ištrinti paskyrą, kuriuo ištrinsite savo paskyrą ir visus duomenis.

Adresai

Srityje " Adresai" galite pridėti savo atsiskaitymo ir pristatymo adresus. Galite pridėti tiek adresų, kiek reikia, spustelėję mygtuką Pridėti, ir bet kuriuo metu juos keisti spustelėję redagavimo piktogramą.

Addresses menu

Atkreipkite dėmesį, kad šie adresai bus naudojami jūsų asmeniniams užsakymams, o ne užsakymams iš "Photo Portal". Galite išsaugoti dažniausiai naudojamus pristatymo ir atsiskaitymo adresus, kad nereikėtų įvesti ir redaguoti asmeninių duomenų kiekvieno pirkimo metu.

Delivery address options in shopping basket

Prisijungus prie portalo, pridėtus adresus bus galima pasirinkti savo užsakymams pirkinių krepšelyje, todėl galėsite greitai pasirinkti ir pristatymo, ir sąskaitos išrašymo adresą kiekvienam savo pirkimui. Naują adresą galima pridėti iš pirkinių krepšelio spustelėjus mygtuką Pridėti naują.

Mokėjimo būdas

Mokėjimo būdai leidžia išsaugoti skirtingus mokėjimo ir atsiskaitymo būdus už savo pačių pirkinius. Spustelėkite Pridėti ir pridėkite tiek metodų, kiek reikia. Juos bet kada galite pakeisti spustelėję redagavimo piktogramą. Atkreipkite dėmesį, kad prisijungus mokėjimo metodai bus naudojami jūsų asmeniniams užsakymams, o ne nuotraukų portalo užsakymams. Galimi keli mokėjimo būdai ir apmokėjimo būdai.

Payment methods menu

Abiejuose skyriuose galite pasirinkti metodą, kuris bus numatytasis, spustelėję redagavimo piktogramą ir aktyvavę Numatytasis mokėjimo metodas.

Default payment method option

Mokėjimo būdus savo asmeniniams užsakymams galima pasirinkti pirkinių krepšelyje prisijungus. Pateikiant užsakymą iš anksto pasirenkamas numatytasis mokėjimo būdas, tačiau galite pasirinkti kitą būdą. Naują mokėjimo būdą taip pat galima pridėti iš pirkinių krepšelio spustelėjus mygtuką Pridėti naują.

Payment method options in shopping basket

Numatytasis mokėjimo būdas bus iš anksto pasirinktas jūsų sąskaitose faktūrose.

Prenumeratos

Per prenumeratą rasite įvairių galimybių, susijusių su saugojimo talpa. Pagal numatytuosius nustatymus ir visiškai nemokamai turite 5 GB saugojimo vietos, kuri padidėja iki 10 GB, jei atliksite visus paskyros kūrimo veiksmus.

Šiame meniu galite padidinti savo prenumeratą ir saugyklos talpą pasirinkę parinktis "Saal Cloud" arba "Saal Prio". Į "Saal Prio" taip pat įtrauktas nemokamas standartinis pristatymas. Prenumeratą galima bet kada pakeisti.

Subscriptions menu