Jūsų atsiskaitymai

Jūsų atsiskaitymai

"Saal Photo Portal" negauna jokių komisinių už jūsų nuotraukų pardavimą. Tai reiškia, kad visas pelnas, gautas pardavus jūsų nuotraukas, atitenka jums.

Skaitmeninių bylų atveju bus įskaityta visa jūsų nustatyta absoliuti kaina; nuotraukų produktų atveju bus įskaityta atėmus nuotraukų produkto sukūrimo išlaidas.

Skaičiavimo pavyzdys

Pavyzdžiui, jei gaminio kaina yra 100 , o jūs nusprendėte nustatyti 30 % pelną, pardavimo kaina bus 130 , o jūsų pelnas - 30. Nuotraukų portalas netaiko jokio mokesčio.

Pardavimo kaina: 130
Gaminio savikaina: 100
Jūsų pelnas: 30

Perpardavinėtojas:
Be to, jei nuspręsite atnaujinti savo paskyrą ir tapti perpardavėju, gausite 30 % nuolaidą visiems produktams. Tęsiant ankstesnį pavyzdį, jei gaminio kaina yra 100 , o jūs nustatote 30 % pelną, taigi pardavimo kaina yra 130, jūsų uždarbis bus 60. Tai yra 30 pasirinkto pelno ir 30, atitinkančių 30 % nuolaidą jūsų perpardavėjo paskyrai.

Pardavimo kaina: 130
Produkto savikaina: 70
Jūsų pelnas: 60

Išmokėjimas

Datą, kada jūsų uždarbio suma bus pervesta į jūsų išmokėjimo sąskaitą, rasite Pardavimų skydelio skiltyje Jūsų atsiskaitymai. Čia taip pat rasite visą išsamią informaciją apie savo uždarbį, sugrupuotą pagal mėnesius.

Rasite kiekvieno mėnesio apžvalgą ir galėsite tiesiogiai atsisiųsti įskaitymą.

Pelnas bus įskaitytas į išmokėjimo būdą, kurį nurodėte Sąskaitų skiltyje Mokėjimo būdas.