Jūsų atsiskaitymai

Jūsų atsiskaitymai

"Saal Photo Portal" negauna jokių komisinių už jūsų nuotraukų pardavimą. Tai reiškia, kad visas pelnas, gautas pardavus jūsų nuotraukas, atitenka jums.

Skaitmeninių bylų atveju bus įskaityta visa jūsų nustatyta absoliuti kaina, o nuotraukų produktų atveju bus įskaityta atėmus nuotraukų produkto sukūrimo išlaidas.

Skaičiavimo pavyzdys

Pavyzdžiui, jei gaminio kaina yra 100 €, o jūs nusprendėte nustatyti 30 % pelną, pardavimo kaina bus 130 €, o jūsų pelnas - 30 €. Nuotraukų portalas netaiko jokio mokesčio.

Pardavimo kaina: 130 €
Gaminio kaina: 100 €
Jūsų pelnas: 30 €

Perpardavinėtojas:
Be to, jei nuspręsite atnaujinti savo paskyrą į "Saal Digital Professional" paskyrą, gausite 35 % nuolaidą visiems produktams. Tęsiant ankstesnį pavyzdį, jei gaminio savikaina yra 100 €, o jūs nustatote 35 % pelną, todėl pardavimo kaina yra 130 €, jūsų uždarbis bus 65 €. Tai yra 30 € pasirinkto pelno ir 35 €, sudarančių 35 % nuolaidą iš jūsų "Saal Digital Professional" paskyros.

Pardavimo kaina: 130 €
Produkto kaina: 1,5 mln: 70 €
Jūsų pelnas: 65 €

Išmokėjimas

Datą, kada jūsų uždarbio suma bus pervesta į jūsų išmokėjimo sąskaitą, rasite Pardavimų skydelio skiltyje Jūsų atsiskaitymai. Čia taip pat rasite visą išsamią informaciją apie savo uždarbį, sugrupuotą pagal mėnesius.

Rasite kiekvieno mėnesio apžvalgą ir galėsite tiesiogiai atsisiųsti įskaitymą.

Pelnas bus įskaitytas į išmokėjimo būdą, kurį nurodėte Sąskaitų skiltyje Mokėjimo būdas.