Registracija internetu

Registracija internetu

Ši parinktis leidžia supaprastinti kontaktų ir (arba) dalyvių kūrimą naudojant patogią internetinę registracijos formą. Šią parinktį galite pasirinkti nustatydami nuotraukų užduotį ir spustelėdami Tęsti.

Nuotraukų užduoties pasirinkimo internetu parinktuvas

1. Sukurti grupes

Bus rodomas meniu, skirtas grupėms (pvz., klasėms) kurti. Lauke Grupės pavadinimas įveskite grupių pavadinimus. Jei norite pridėti daugiau grupių, spustelėkite Pridėti, tuomet atsiras dar vienas Grupės pavadinimas langelis. Grupes galima ištrinti pasirinkus šiukšliadėžės piktogramą. Norint sukurti nuotraukų užduotį, reikia bent vienos grupės. Tai atlikę, spustelėkite Tęsti.

Grupių kūrimas

2. Sukonfigūruokite registraciją internetu

Toliau sukonfigūruokite internetinės registracijos nustatymus, kaip nurodyta toliau:
Registracijos internetu terminas: Nustatykite registracijos terminą.
Atviras registracijos puslapis: Atidarykite registracijos puslapį peržiūrai.
Nukopijuokite registracijos nuorodą: Nukopijuokite registracijos puslapio nuorodą, kad galėtumėte ją platinti arba peržiūrėti.

Registracijos internetu nustatymai

Pasirinktinai galite sukurti informacinį lapą, skirtą fotosesijos dienai reklamuoti. Jame bus QR, kad dalyviai galėtų lengvai užsiregistruoti, taip pat nuoroda. Jame taip pat bus pateikta asmeninė informacija apie jus, kuri jau yra jūsų profilyje. Jį taip pat galite suasmeninti:
Pavadinimas: Jūsų fotosesijos pavadinimas.
Aprašymas: Galite įtraukti svarbią informaciją, pvz., renginio datą.
Atsisiųsti (PDF): Atsisiųskite registracijos informacijos lapą, kad galėtumėte jį atsispausdinti ir išplatinti.

Informacijos lapas PDF formatu

Nuotraukų tipas: Pažymėdami atitinkamą langelį, galite leisti dalyviams pasirinkti skirtingus nuotraukų tipus. Taip kiekvienas dalyvis prieš fotosesiją galės nuspręsti, kokio tipo nuotraukos turėtų būti daromos.

Baigę nustatymus, spustelėkite Tęsti.

3. Pažymėkite nuotraukų užduotį

Mokyklos nuotraukų užduoties meniu

Sukurtas Photo Job (Nuotraukų užduotis) atsidarys taip, kaip nustatyta. Jei norite, galite sukurti naują grupę, įvesdami pavadinimą į viršuje esantį laukelį Nauja grupė ir spustelėdami mygtuką Add (Pridėti). Nuotraukų darbo nustatymus galite keisti dešiniajame stulpelyje esančiame meniu Bendra. Daugiau informacijos rasite straipsnyje General menu (Bendrasis meniu).

4. Registracija

Dalyviai turi užsiregistruoti į fotosesiją prieš fotosesijos dieną. Turėsite užtikrinti, kad jie turėtų prieigą prie internetinės registracijos nuorodos. Ją rasite svetainėje Nuotraukų užduočių nustatymai.
Registracijos puslapyje bus renkama asmeninė informacija apie kiekvieną kontaktą, pavyzdžiui, vardas, pavardė, el. paštas ir telefonas. Tada jie turės įvesti dalyvio vardą ir pavardę ir pasirinkti grupę arba klasę, kuriai jis priklauso. Kiekvienas kontaktas gali turėti daugiau nei vieną dalyvį, spustelėjęs Add another participant (Pridėti dar vieną dalyvį). Tai gali būti labai naudinga, pavyzdžiui, rengiant mokyklines fotosesijas, kai prireikus tėvai gali užregistruoti daugiau nei vieną vaiką. Kiekvienas dalyvis turi pasirinkti nustatymuose įjungtą nuotraukų tipą, pavyzdžiui, grupinės nuotraukos.

Registracija

Registruojantis internetu yra privatumo ir duomenų apsaugos sutartis, su kuria kontaktai turi sutikti prieš registruodamiesi. Užbaigę jie turės spustelėti Registruotis dabar. Pasirodys patvirtinimo pranešimas, kuriame kontaktiniam asmeniui bus pranešta, kad registracija buvo sėkminga ir kad jam bus pranešta, kai bus galima naudotis nuotraukomis.

Registracija patvirtinta

Kontaktas automatiškai sukuriamas ir pasiekiamas nuotraukų užduotyje su atitinkama grupe. Nuotraukų darbe sukurtus kontaktus galite pasiekti spustelėję dešiniajame meniu esantį mygtuką Klientas. Daugiau informacijos rasite straipsnyje Klientų meniu.

Užregistruotus dalyvius galima pasiekti spustelėjus mygtuką Dalyviai. Daugiau informacijos rasite meniu straipsnyje Dalyviai.

Paskelbtas nuotraukų darbas su kontaktais

5. Nuotraukų fotografavimo diena

Fotosesijos dieną jau turėsite visų dalyvių registraciją. Kiekvienam dalyviui jau sukurta individuali galerija. Nuotraukų fotosesijai dabar galite atsispausdinti QR kodus arba pasiimti juos su savimi į išmanųjį telefoną ir pirmiausia nufotografuoti QR kodą, o tada atitinkamą dalyvį. Po fotosesijos galite įkelti visas nuotraukas, įskaitant QR kodus, ir jos bus automatiškai surūšiuotos į tinkamas galerijas.
Norėdami atsisiųsti fotosesijos QR kortelę, dešinėje pusėje spustelėkite mygtuką QR kodai. Daugiau informacijos rasite QR kodų meniu straipsnyje.

6. Po fotografavimo dienos

Pasibaigus fotografavimo dienai, jums tereikia įkelti kiekvieno dalyvio QR kodo nuotrauką kartu su atrinktomis nuotraukomis, kurias norite bendrinti / parduoti. Daugiau informacijos apie tolesnius veiksmus ir funkcijas rasite straipsnyje Darbo eiga - žingsnis po žingsnio vadovas.