Parduokite savo projektą

Parduokite savo projektą

Skydelyje Projektai pasirinkite projektą, kurį norite parduoti. Dešinėje pusėje pasirodys meniu su įvairiomis parinktimis.

Project selected in Project panel

Jei projektas dar nėra bendrinamas, bus matomas mygtukas Sell Project (Parduoti projektą). Jei projektas jau bendrinamas, tiesiog atidarykite Projekto nustatymus. Abiem atvejais bus rodomas meniu Projekto nustatymai. Norėdami parduoti gaminį, turite įjungti funkciją Leisti užsakyti.

Allow ordering in projects settings

Bus rodomi jūsų projekto pardavimo komerciniai nustatymai. Čia galite nustatyti savo gaminio pardavimo kainą ir patikrinti, kokį pelną už jį gausite.

Commercial settings

Jei planuojate didesnį projektą, galite paprašyti specialių sąlygų.

Special conditions

Galite pridėti paveikslėlių, kad optimizuotumėte pardavimą. O jei slinkote žemyn Rodyti išplėstinius nustatymus, atsiras daugiau parinkčių.

Projects settings menu

Projekte galite įjungti vandens ženklą, aktyvuoti akcijas ir kuponus, pasirinkdami trukmę ir sumą, ir pridėti savo projektą prie galerijos. Baigę spauskite Išsaugoti. jei jūsų projektas dar nebuvo bendrinamas, turėsite spustelėti Bendrinti dabar. Norėdami parduoti projektą, turėsite įjungti parinktį Activate sharing (aktyvuoti bendrinimą ).

Kai baigsite, eikite į skydelį Projektai ir pamatysite, kad galerijos būsena pasikeitė.

Project status

Atidarę bendrinamą nuorodą pamatysite, kad projektas parduodamas už jūsų nustatytą kainą.

Project view