Specialiosios projektų sąlygos

Specialiosios projektų sąlygos

Jei planuojate projektą su didesniu kiekiu ir norite parduoti ne mažiau kaip penkis vienetus, galite prašyti specialių sąlygų ir pasinaudoti asmeniniu pasiūlymu. Norėdami tai padaryti, atidarykite Pardavimo nustatymai projektą, kuriam norite gauti specialią nuolaidą. Čia rasite mygtuką Prašymas dėl specialių sąlygų.

Pardavimo nustatymai

Paspaudus šį mygtuką, bus atverta specialiųjų sąlygų forma. Turėsite pateikti toliau nurodytą informaciją:
Pasirinktinį kiekį: Įveskite reikiamą kiekį; atkreipkite dėmesį, kad mažiausias specialiųjų sąlygų kiekis yra 5 vienetai.
Start date (pradžios data): pasirinkite, kada norite pradėti pardavimą.
Pabaigos data: pasirinkite, kada norite nutraukti pardavimą.
Komercinė ar ne pelno siekianti įmonė: Pasirinkite, ar prašomos specialiosios sąlygos yra skirtos komerciniams, ar nekomerciniams tikslams.
Aprašymas: Pateikite išsamią informaciją apie savo specialiųjų sąlygų prašymą.
Norėdami pateikti formą, turite pažymėti langelį, kad patvirtintumėte savo sutikimą tvarkyti jūsų asmens duomenis.
Užpildę visus privalomus laukus, spustelėkite Create (kurti).

Specialiosios sąlygos

Pardavimų nustatymuose būsena pasikeis į Laukiama apdorojimo ir iš mūsų gausite el. laišką su patvirtinimu, kad gavote specialiųjų sąlygų prašymą.

Specialiosios sąlygos patvirtintos

Patikrinsime, kokias specialiąsias sąlygas galime jums pasiūlyti. Patvirtinus pasiūlymą, gausite el. laišką su specialiosiomis sąlygomis šiam konkrečiam projektui. Tuomet galėsite pasinaudoti nuolaida pagal patvirtintas sąlygas. Kai specialiosios sąlygos bus išsaugotos jūsų projekte, galėsite nustatyti pardavimo kainą ir matyti savo pajamas. Dabar galite dalytis ir parduoti savo projektą. Atkreipkite dėmesį, kad ištrynus projektą, specialiosios sąlygos bus pašalintos ir turėsite jų prašyti iš naujo.

 

Jūsų kalbos nustatymai neatitinka šios svetainės kalbos. Prašome pasirinkti:

Jūsų kalbos nustatymai neatitinka šios svetainės kalbos. Prašome pasirinkti: