QR kodai: Klientų darbo eiga

QR kodai: Klientų darbo eiga

Kuriant QR galeriją, pagal galerijos nustatymus generuojamos QR kortelės. Šias korteles reikia atspausdinti fotografuojant. Norėdami jas atsispausdinti, spustelėkite mygtuką Atsisiųsti pagrindiniame puslapyje arba pasirinkite QR kodai iš dešiniojo meniu, kuriame taip pat galite sukurti papildomų kortelių. Daugiau informacijos rasite šiame QR kodų meniu.
Pastebėsite, kad kiekviena kortelė padalinta į dvi dalis:
Viršutinis skyrius: Jame pateikiamos fotografuojamo asmens instrukcijos ir QR kodas. Ši dalis skirta klientui.
Apatinė dalis: Jame yra privatumo susitarimas, kurį turi pasirašyti fotografuojamas asmuo. Pasirašę šią dalį privalote išsaugoti.

QR kortelės pavyzdys

QR kortelių tvarkymas

Su QR kortelėmis reikia atlikti tokią darbo eigą:
1 QR kortelės turi būti perduotos klientui prieš pradedant fotografuoti. Klientai taip pat gali užsiregistruoti internetu prieš fotografavimo dieną.
2 Prieš fotografavimą jie turi pasirašyti privatumo susitarimą. Pasirašę išsaugokite pasirašytą QR kortelės dalį.
3 Prieš fotografuodami asmenį turite nufotografuoti QR kortelę. Ši QR nuotrauka turi būti įkelta į galeriją rūšiavimui. Daugiau informacijos rasite Žingsnis po žingsnio vadove

Paskelbta QR galerija

Kai visos nuotraukos bus paruoštos ir paskelbtos galerijose, turite apie tai pranešti klientui. Tada jie galės pasiekti savo QR galeriją. Atkreipkite dėmesį, kad pranešimus taip pat galima valdyti automatiškai, daugiau informacijos rasite straipsnyje Darbo eiga el. paštu.
Klientai gali pasiekti savo galerijas nuskaitydami QR kodą arba naudodami kortelėje esančią nuorodą. Tada jie gali naršyti ir pasirinkti nuotraukas užsakymui.

Užsakymas iš kelių QR galerijų

Klientai gali turėti prieigą prie kelių QR galerijų, pavyzdžiui, mokyklinių fotosesijų, kuriose dalyvauja keli šeimos nariai. Galima užsakyti iš skirtingų galerijų viename pirkinių krepšelyje. Klientui prisijungus ir prisijungus prie antrosios galerijos, visos į krepšelį pridėtos prekės iš pirmosios galerijos išlieka. Tokiu būdu klientai gali lengvai pridėti nuotraukas iš antrosios galerijos prie savo esamų pasirinkimų krepšelyje.

Pirkinių krepšelis su elementais iš 2 QR galerijų

 

Jūsų kalbos nustatymai neatitinka šios svetainės kalbos. Prašome pasirinkti:

Jūsų kalbos nustatymai neatitinka šios svetainės kalbos. Prašome pasirinkti: