Sukurti "Saal Digital Professional" paskyrą

30 % išjungti, kol 31/01/2024

Šiais sunkiais laikais svarbu būti kartu, todėl norime prisidėti prie jūsų paramos. Todėl iki 31/01/2024, nusprendėme padidinti pradinį mūsų profesinės nuolaidos lygį iki 30 %.

10 % 30 % išjungta*

Galioja iki 31/01/2024

Garantuota nuolaida visiems produktams mažiausiai 12 mėnesių

15 % 30 % Nuolaida*

Galioja iki 31/01/2024

Nuo vidutinės prekių apyvartos, kurios vertė 100 € per mėnesį arba 1200 € per pastaruosius 12 mėnesių

20 % 30 % Nuolaida*

Galioja iki 31/01/2024

Nuo vidutinės prekių apyvartos, kurios vertė 200 € per mėnesį arba 2400 € per pastaruosius 12 mėnesių

30 % išjungta arba daugiau*

Jei viršysite šias apyvartas, susisiekite su mumis ir mes su jumis susisieksime.

* Nuolaida galioja visiems produktams 12 mėnesių nuo termino pradžios. Nuolaida bus pritaikyta iš karto pasiekus pajamų ribą. Galimas nuolaidos sumažinimas įvyks tik tuo atveju, jei pajamų riba nebus pasiekta po 12 mėnesių. Pajamų riba - tai sąskaitos faktūros suma be PVM ir pristatymo išlaidų. Negalima derinti su kitomis akcijomis ir kuponais.

Fotografams, agentūroms ir laisvai samdomiems darbuotojams

Esate fotografas, agentūra ar įmonė? Norite savo klientams parduoti aukščiausios kokybės profesionalius fotografijos produktus? Tuomet "Saal Digital" yra tinkamas jūsų partneris. Ką tik pradėjote savo verslą? Padėsime jums nuo pat pradžių ir suteiksime 10 % nuolaidą visiems produktams. Priklausomai nuo užsakymo apimties, jūsų nuolaida gali būti padidinta.

Sąlygų apžvalga

  • Sėkmingai užsiregistravus asmeninė nuolaida saugoma tiesiogiai jūsų paskyroje
  • Nuo pat pradžių naudokitės 10 % nuolaida visiems produktams
  • Minimalios apyvartos nėra
  • Galimybė gauti didesnę nuolaidą pasiekus nurodytą grynąją apyvartą
  • Nėra jokių mokesčių ir terminų
  • Negalima derinti su kitais pasiūlymais ir kuponais
  • Neperleidžiama

Jūsų privalumai su profesionalia paskyra

Profesinė zona

Profesionalų zonoje rasite informacijos apie matmenis, kalibravimą ir duomenų rengimą. Naudodamiesi mūsų Saal Design įskiepiais Adobe Photoshop ir Adobe InDesign programoms, taip pat profesionaliu įkėlimo įrankiu, galite projektuoti gaminius savo programinėje įrangoje.

ICC profiliai

Spalvų valdymas profesionalams. Dirbkite pagal ICC specifikacijas, kad užtikrintumėte geriausius įmanomus rezultatus. Naudokite mūsų ICC profilius kalibravimui, kad pasiektumėte optimalų spalvų rezultatą.

Sample Products

Produktų pavyzdžių programa

50 % nuolaida gaminių pavyzdžiams. Susikurkite savo asmeninį portfelį ir pateikite klientams aukštos kokybės produktus, pavyzdžiui, nuotraukų knygas, sienų meno kūrinius ir atvirukus. 50 % nuolaida pavyzdiniams produktams.

Professional Line

Profesionali linija

Pasiūlykite savo klientams šiek tiek daugiau. Rankų darbo, su odiniu viršeliu ir, kaip visada, be jokio gamintojo logotipo. Mūsų "Professional Line" gaminiai su prabangiu akrilo ir odiniu viršeliu suteikia ypatingą patirtį. Patrauklų pateikimą užbaigia išskirtinė dovanų dėžutė.

Kuo išsiskiria "Saal Digital

Aukščiausia kokybė

Bendrovėje "Saal Digital" tikime, kad gaminame aukštos kokybės nuotraukų gaminius su kokybiška apdaila. Mūsų tikslas - visuomet pasiūlyti jums išskirtinumą. Su mumis jūsų nuotraukos - geriausiose rankose!

Greitas pristatymas

Savo nuotraukų gaminį gausite kuo greičiau. Gamybos trukmė - vos kelios darbo dienos, todėl ilgai laukti nereikės. Taip pat galite rinktis mūsų skubaus pristatymo galimybę, kad pristatymas būtų dar greitesnis.

Tiesiogiai iš gamintojo

Mums svarbus skaidrumas: "Saal Digital" visus užsakymus gaunate tiesiai iš gamintojo. Tai garantuoja greitesnį pristatymą ir sklandų bendravimą.

Nėra gamintojo logotipo

Nė ant vieno mūsų gaminio nėra gamintojo logotipo. Todėl gaunate visiškai neutralų gaminį, kurio netrikdo jokie simboliai ar antspaudai.

Užsakymas be rizikos

Siūlome įvairias saugias mokėjimo už užsakymus galimybes.

Garantuojamas pasitenkinimas

Užsisakydami su "Saal Digital", nepatirsite streso. Taip yra todėl, kad jūsų pasitenkinimas yra pagrindinė mūsų įmonės filosofijos dalis; norime, kad būtumėte patenkinti savo produktais. Tačiau jei turite kokių nors nusiskundimų, stengiamės rasti greitą ir patenkinamą sprendimą. Nesvarbu, ar pakartosime užsakymą, ar pasiūlysime jums kuponą ar kreditą, mes viską sutvarkysime!

Dažniausiai užduodami klausimai apie profesionalo paskyrą

Ar profesionali nuolaida bus automatiškai pritaikyta mano užsakymams?

Ne, kad gautumėte atitinkamą nuolaidą, turite būti prisijungę prie savo paskyros.

Ką reiškia grynoji apyvarta?

Grynoji apyvarta - tai bendra sąskaitos faktūros vertė be mokesčių ir siuntimo išlaidų. Be to, iš apskaičiuotos grynosios apyvartos taip pat bus atimti grąžinti užsakymai.

Kas atsitinka, jei mano pardavimai yra sezoniniai?

Tai ne problema, jei per praėjusius 12 mėnesių pasieksite savo grynųjų pardavimų tikslą atitinkamam nuolaidos lygiui, jums ši nuolaida bus taikoma ir kitus 12 mėnesių.

Ar yra kokių nors kitų privalumų?

Siūlome išskirtinių individualių pasiūlymų jūsų parodoms / projektams / dideliems užsakymams. Daugiau informacijos rasite čia.

Kaip galiu prašyti didesnės nuolaidos?

Jei turite teisę į didesnę nuolaidą, susisiekite su mumis šia forma. Jūsų atvejį išnagrinėsime individualiai.

Dizainas dabar