Atsiliepimų galerija

Atsiliepimų galerija

Galerijas galite paversti atsiliepimų galerijomis, kuriose klientai gali įvertinti kiekvieną galerijoje esančią nuotrauką naudodami spalvotą skalę. Tai supaprastina jūsų darbo eigą ir centralizuoja bendravimą su klientais.

Suaktyvinti atsiliepimų galeriją

Norėdami įjungti šią parinktį, atidarykite pasirinktos galerijos galerijos nustatymus. Šiame meniu reikia suaktyvinti parinktį " Feedback Gallery" (atsiliepimų galerija) ir spustelėkite Save (Išsaugoti). Taip galerija taps atsiliepimų galerija.

Rodyti atsiliepimų galerijos parinktį galerijos nustatymuose

Šią parinktį galite bet kada išjungti.

Bendrai naudojama atsiliepimų galerija

Nustačius galeriją kaip atsiliepimų galeriją, klientai gali vertinti joje esančius paveikslėlius. Spustelėjus bet kurį paveikslėlį, paveikslėlio apatiniame kairiajame kampe atsiras trys spalvoti apskritimai, kuriais klientai galės įvertinti paveikslėlį taip
Žalias- pasirinktas.
Oranžinis- neaišku.
Raudona- atmestas.

Vaizdas, pažymėtas atsiliepimu

Įvertinus bendrųjų nuorodų galerijoje esančius vaizdus, jie bus pažymėti spalvotu apskritimu viršutiniame kairiajame kampe, nurodančiu pasirinkimą. Bendrai naudojamų nuorodų galerijoje rodomus vaizdus taip pat galima filtruoti spustelėjus viršutiniame kairiajame kampe esantį mygtuką Atsiliepimai ir pasirinkus norimą parinktį.

Bendrai naudojamų atsiliepimų galerija su pasirinkimais

Atsiliepimų peržiūra

Klientų atsiliepimus galite peržiūrėti savo paskyroje meniu Galerija. Pastebėsite, kad kiekvienas vaizdas viršutiniame kairiajame kampe pažymėtas raudonu, oranžiniu arba žaliu apskritimu, atspindinčiu kliento pasirinkimą.

Atsiliepimais pažymėti vaizdai galerijos meniu

Kad darbo eiga būtų efektyvi, rekomenduojame galerijoje įjungti komentarų funkciją, kad klientai galėtų palikti komentarus apie vaizdus ir prireikus paprašyti juos pakeisti. Daugiau informacijos apie tai, kaip įjungti komentarus, rasite šiame straipsnyje.

Atkreipkite dėmesį, kad ši funkcija taip pat turės įtakos jūsų klientų norų sąrašui; įjungus šią funkciją, jie galės ne tik pažymėti nuotraukas kaip žalias, oranžines ar raudonas, bet ir pasirinkti norimas nuotraukas savo norų sąrašui ir išsiųsti jums savo pasirinkimą. Daugiau informacijos rasite straipsnyje Pageidavimų sąrašas.