Saal WallArt

Saal WallArt

"Saal WallArt" yra internetinė platforma, kurioje galite parduoti savo nuotraukas ir reklamuoti savo profilį. Įkelkite savo nuotraukas į platformą ir, kai jos bus patvirtintos, jas galės įsigyti potencialūs klientai visame pasaulyje. Taip pat galite susieti jas su savo profilio puslapiu, todėl galėsite pristatyti savo darbus, bendrauti su potencialiais pirkėjais ir užsidirbti pinigų iš fotografijos.

Saal WallArt svetainė

Įkelkite nuotraukas į "WallArt

Norėdami įkelti nuotraukas į "Saal WallArt", pirmiausia turite nueiti į " Saal WallArt" svetainę. Pasirinkite kategoriją, kurioje norėtumėte parduoti savo nuotraukas. Patekę į pasirinktą kategoriją, spustelėkite mygtuką " Parduoti vaizdus", esantį virš vaizdų kairėje puslapio pusėje.

Kraštovaizdžio kategorija

Atkreipkite dėmesį, kad norėdami įkelti vaizdus, turite turėti paskyrą. Spustelėjus mygtuką Parduoti vaizdus, atsivers langas Sukurti naują paskyrą, kuriame galėsite lengvai susikurti paskyrą. Jei jau turite paskyrą nuotraukų portale, galite prisijungti.
Prisijungus pasirodys langas su informacija apie komisinius ir svarbius dalykus prieš įkeliant vaizdus. Tada galite pradėti įkelti vaizdus, kuriuos norite parduoti pagal pasirinktą kategoriją. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų įkeltos nuotraukos, prieš jas publikuojant galerijoje, bus patvirtintos. Kai patvirtinimo procesas bus baigtas, gausite pranešimą el. paštu.

Vaizdų tvarkymas

Į "Saal WallArt" įkeltas nuotraukas galėsite pasiekti iš meniu " Galerijos". Kai į "Saal WallArt" įkeliate pirmąją nuotrauką, automatiškai sukuriama nauja galerija pavadinimu " Saal Digital" su antrašte " Shared images with WallArt" (bendri vaizdai su "WallArt"). Šioje galerijoje visos į "Saal WallArt" įkeltos nuotraukos suskirstytos pagal kategorijas. Nuotraukas iš šios galerijos galite bet kada ištrinti. Atkreipkite dėmesį, kad ištrynus nuotrauką, jos nebebus galima parduoti "Saal WallArt".

Galerijų meniu su Saal WallArt galerija

Saal WallArt parduodamos nuotraukos

Kai jūsų nuotraukos bus patalpintos "WallArt", gausite komisinius už kiekvieną parduotą vienetą. Norėdami gauti informacijos apie parduotus vaizdus, tiesiog prisijunkite prie nuotraukų portalo ir atidarykite meniu Vaizdai, parduoti "Saal WallArt" dalyje Paskyra. Čia rasite išsamią mėnesio ataskaitą apie parduotus vaizdus. Ši ataskaita informuos jus apie pardavimo sėkmę ir padės sekti savo fotografijos verslo rezultatus.

Prisijungti prie profilio su Saal WallArt

Jei nuotraukų portale turite aktyvų viešąjį profilį, galite jį susieti su "Saal WallArt" ir reklamuoti savo darbus. Norėdami tai padaryti, atidarykite savo paskyros meniu Profile and page settings (Profilio ir puslapio nustatymai ). Slinkite žemyn ir rasite dvi "Saal WallArt" parinktis, kurias galite įjungti:

Įtraukti mano profilį į "Saal WallArt" sąrašą

Įjungus šią parinktį, bus sukurtas asmeninis menininko profilis ir paskelbtas "Saal WallArt" menininkų sąraše. Atkreipkite dėmesį, kad šis puslapis nėra toks pat kaip jūsų profilio puslapis, bet yra sukurtas naudojant anksčiau į "Saal WallArt" įkeltus vaizdus. Ši funkcija leidžia jums pristatyti visus savo darbus kartu ir potencialiai paskatinti savo verslą. Atkreipkite dėmesį, kad profilio įtraukimas į menininkų sąrašą priklauso nuo patvirtinimo proceso.

Rodyti "Saal WallArt" paskelbtus vaizdus

Įjungus šią parinktį, jūsų profilio puslapyje bus sukurta nuoroda, kuri nukels į "Saal WallArt" puslapį, kuriame bus rodomi visi ten anksčiau įkelti vaizdai. Taip potencialūs klientai galės įsigyti jūsų nuotraukų tiesiai iš "Saal WallArt".

Profilio puslapis su nuoroda į

Suaktyvinę bet kurią iš šių parinkčių profilio ir puslapio nustatymų meniu, nepamirškite spustelėti mygtuko Išsaugoti pakeitimus.

Atkreipkite dėmesį, kad, deja, šiuo metu nuotraukų į "Saal WallArt" negalima pateikti iš Šveicarijos, Jungtinės Karalystės ir JAV paskyrų.